Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Tylne głośniki są stłumione na nieoryginalnym oraz oryginalnym radiu

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Tylne głośniki są stłumione na nieoryginalnym oraz oryginalnym radiu

    Witam, przeszukałam już całe forum tutaj i generalnie wszędzie na temat tylnych głośników ..
    Sprawa wygląda następująco : posiadam Audi a3 8l 1998 3D, od początku posiadania samochodu i radia Audi Concert (nie pamiętam konkretnego modelu) tylne głośniki działały tak jakby stłumione, później wymieniłam głośniki z przodu oraz radio (podłączyłam także moduł żeby działały tylne głośniki) i te tylne dalej tak jakby stłumione.. Jak ustawiam dźwięk tylko na tył, to głośniki z tyłu działają normalnie, natomiast jak ustawiam żeby działały z przodu i z tyłu to dźwięk z tylnych głośników nagle jest stłumiony, Mam do zestawu podłączony także subwoofer oryginalny który był w aucie, z tego co zdążyłam zauważyć, jest to Subwoofer marki Nokia (przednie oryginalne głośniki były z tej samej firmy) . W internecie znalazłam opcję taką, że głośniki z przodu mogą być źle podłączone (+ do -) lecz problem na pewno w tym nie tkwi ponieważ sprawdziłam i jest dobrze. Nie mam już pomysłów na to co może być przyczyną, może ktoś miał podobny problem i pomoże?
    A może ktoś ma wiedzę na temat tego jak podłączyć tylne głośniki bezpośrednio pod radio a subwoofer odłączyć? może to coś da, bo subwoofera i tak nie potrzebuje.
    Ostatnio edytowany przez nicmal - 26-04-20 o 20:11

  2. #2

    Data dołączenia
    Apr 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    chrzanów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    kup sobie wzmacniacz 4 kanałowy i podepnij głosniki do niego. a tak na marginesie osobiscie wolał bym założyć lepsze głosniki do przodu niż pchać się w przód+tył

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •