Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Nie działa system start stop a wyświetla błąd EGR

  1. #1
    Maciej Chow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów / Thorne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny Nie działa system start stop a wyświetla błąd EGR

    Witam Mam dość nietypowy problem z moim Audi A3 8pa 2010 rok model rok 2011. Pewnego dnia na pulpicie pokazało mi się że system start-stop jest uszkodzony i nie zdostępny po czym zapalił się check engine. Przeskanowałem obdeleven, żadnych problemów nie ma ale wyskakuje że jest błąd zaworu EGR. EGR został wymieniony na nowy, błąd dalej jest ten sam i teraz zaczynają się dziwne rzeczy dziać. Kiedy skasuję błąd EGR, i zaraz po przekręceniu zapłonu wyłączę system start stop przyciskiem, nie pali się komunikat o uszkodzonym systemie start-stop i nie pokazuje się na pulpicie i co najważniejsze nie występuje błąd EGR w Sterowniku, w momencie kiedy znowu włączę system start stop wyskakuje na ekranie że system jest uszkodzony i niemożliwy w tej chwili do użycia i po jakiejś chwili zapala się kontrolka check engine i po przeskanowaniu znowu błąd EGR. Teraz pytanie jaki to ma związek jedno z drugim system start-stop i zawór EGR?

    Wysłane z Sportback Black Edition 👍👍👍

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limerick - Irlandia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6TDI CAYC

    Domyślny

    Mam doświadczenie diagnostyczne z Mercedesa, i tu aktywne błędy istniejące w sterowniku silnika wyłączają działanie układu start/stop

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •