Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: S-tronic stuk na pozycji P

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi a3 sedan 8v
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny

    Domyślny S-tronic stuk na pozycji P

    Witam.

    Mam problem posiadam praktycznie nowe audi A3 8V sedan 1.5 150km S-tronic 7 stopniowy (skrzynia typu DSG DQ200 SUCHA) Samochód ma zaledwie 700km przebiegu i przy parkowaniu i dawaniu skrzyni na pozycję P jest czasami jakiś stuk ale tylko jak jest samochód mocno rozgrzany ale też nie za każdym razem muszę raczej zrobić jakieś 50km bo tak raczej jest ok i cisza.
    Automat tak działa bez zarzutu.
    Zgłaszałem to do aso ale czekam na odpowiedz,póki co kazali go normalnie użytkować i czekać na info.A podłączali go do komputera i jest wszystko niby OK brak błędów !!!

    Przejechałem się z technikiem z aso który sam prowadził i stwierdził że delikatnie czuć to na lewarku !!!

    Czy ktoś miał coś takiego lub ma ??

    UWAGA : Teraz zaczęło występować i na biegu R !!!!!! Przebieg 800km !!!! Oraz zaważyłem że bieg 2 coś słychać przy przełożeniu ale tylko delikatnie reszta biegów jest bezszelestna pewnie na razie !!

    Mała poprawka do typu skrzyni jest to jednak S-tronic 7 stopniowy (skrzynia typu DSG DQ200 zwana SUCHA) a na początku pisałem że mokra ale poprawiłem z góry przepraszam !!!

    Przebieg teraz samochodu 1560km i występuje to również na pozycji D czyli nowość !!!!



    Hidden Content

    Hidden Content
    Ostatnio edytowany przez Arko Arkaduisz - 20-08-20 o 13:33 Powód: Dodanie 4-filmiki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •