Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Dach panoramiczny

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Dach panoramiczny

    Witam,
    nie miałem nigdy auta z szyberdachem/dachem panoramicznym, natomiast poprzednim moim autem było cabrio i w obecnym aucie troche mi brakuje tego widoku nieba podczas jazdy.
    Przymierzam się do zakupu S3 8V i postanowiłem sobie, że koniecznie będe szukał egzemplarza z panoramą.
    Niestety obecnie ciężko jest dorwać w salonach jakikolwiek egzemplarz na jazdę testową, a co dopiero taki z panoramą Hidden Content
    Jednocześnie w internecie sporo jest postów twierdzących, że szyberdach/panorama nie ma sensu - że niby hałas i turbulencje, że prędzej czy później zacznie przeciekać, że dodatkowy balast w najgorszym możliwym miejscu (no tu akurat ciężko się kłócić) itd. itp.

    Czy ktoś z Was ma i poleca ? Czy ktoś z Was ma i żałuje wyboru ?

  2. #2
    xayanix's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piotrków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ja miałem w 8P i bardzo fajna sprawa, fakt auto jest cięższe i ta masa jest wysoko, ale bajer fajny. Na pewno bym wziął drugi raz, jakbym miał okazję.
    No i dodaje uroku autu, gdy jest rozsunięty Hidden Content

  3. #3

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Swarzedz
    Auto
    audi a3 sportbeck 19
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mam 8p polecam tak jak kolega wyżej auto super wygląda ale jest cięższe i troszeczkę glosnieisze ale polecam

  4. #4

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Saint Raphael
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Często przesiadam się między wersjami wyposażenia, silnikowymi itd. Plusy to przewiew zwłaszcza w upalne dni jest odczuwalny i mniej hałasuje niż otwarte szyby w 8V przy większej prędkości. (W 8p hałas był dużo mniejszy) Duży minus to oczywiście waga jak wspominali poprzednicy i hałas. Różnica zwłaszcza w hałasie na autostradzie Powyżej 130, dla mnie ogromny minus!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •