Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Próba kradzieży

  1. #1
    Adrei's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6TDI CAYC
    Podziękował
    raz

    Domyślny Próba kradzieży

    Cześć,

    Panowie dzisiaj niestety schodząc do auta zauważyłem smutny widok...



    Ktoś próbował mi ukraść samochód, i teraz hit...najprawdopodobniej nie udało mu się, bo przez 2 tyg nie jeździłem i padł mi chyba akumulator...wkładałem śrubokręt w stacyjkę, przekręcam, na liczniku nad kilometrami mam napis SAFE, oraz na środku komputer pokazuje info o tym że jest słaby akumulator...czyli szczęście w nieszczęściu.

    Pytanie do Was...wiecie ile może kosztować taka naprawa? Czy to są koszty w setkach, w tysiącach? Czy trzeba od razu wymieniać również kluczyki?
    No i pytanie numer dwa...jak jest z ubezpieczeniem? Mam OC, oraz do tego pakiet AC mini, w którym jestem ubezpieczony od kradzieży, jakiś rzeczy typu burza, grad, szkoda całkowita. Najpierw była policja, potem przyjechali z dochodzeniówki, coś tam chyba pobrali poza odciskami jakieś zapachy z fotela kierowcy itd, bo fotel miałem odsunięty na max razem z kierownicą. Czy ja mam jakieś prawo zwrotu kosztów za naprawę tego zamka, klamki oraz stacyjki? Poza tym z auta nic nie zostało skradzione.

  2. #2
    Rafal933's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi A3 8P i Golf IV
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Jest napis SAFE, ponieważ auto nie wykrywa pastylki immobilisera z klucza, bo go po prostu nie wkładasz.
    Jeżeli chodzi o koszt naprawy to, aby było tanio, ale dobrze to musisz kupić używaną oryginalną stacyjkę oraz wkładkę zamka. Magik od kluczy przystosuje je pod Twój klucz i po kłopocie.
    Odnośnie kosztów to nowa oryginalna wkładka kosztuje 700-800zł, ale poza ASO można kupić za około 300zł. W kwestii stacyjki to koszt na bank będzie kosmiczny, więc zostaje tylko używka i przerobienie jej pod Twój klucz.
    Moje Audi A3 8P
    Audi A3

  3. #3
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    napisz mi na pw, będę miał komplet dla Ciebie
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •