Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 24

Temat: Otwieranie bagaznika i centralny zamek.

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Admastown
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny Otwieranie bagaznika i centralny zamek.

    Mam pytanie.
    Mam audi 8P 2004 i nie dziala mi centralny zamek-objawy sa takie ze nie moge podniesc szyb i nie moge otworzyc drzwi nie pali sie tez lampka wewnatrz ktora powinna sie uruchomic jak otworze drzwi,czasami sie wlaczala na chwile podczas jazdy.
    Doczytalem na forum ze to objawy ze pompka centralnego zamka nie dziala.Byly tu oststnio silne deszcze i moze cos sie zalalo bo wspomne ze centralny zamek raz dzialal raz nie po deszczach.
    No i powiedzmy ze to pompka wiec musze ja znalezc w bagazniku ale nie moge go otworzyc bo otwiera sie tylko z kluczyka-jestem mozliwosc otworzyc bagaznik inaczej niz z pilota ktory dziala czy tylko dostep od strony otworzenia/ZLOZENIA KANAPY?
    Czy pompka w 8P jest w takim samym miejscu jak w 8L?
    Dziekuje za pomoc
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 03-07-15 o 18:43

  2. #2
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Nie mam 8p ale spytam sie czy nie probowales otworzyc kluszem normalnie wkladajac w zamek czy nie ma tam takiej opcji? A prze tylna kanape sie dostac ?

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Admastown
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    W tylnej klapie nie ma miejsca na kluczyk.Przez kanape tylna mozna sie tam dostac ale wolalbym miec miejsce jakbym szukal ta pompke centralnego zamka.

  4. #4
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a jak otwierasz samochod kluczykiem to bagaznik sie nie otwiera?

  5. #5
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    1.w bagazniku chyba nic nie ma bo przeciez boczkow sie nie da zdjac tak jak w 8L
    2. w 8l centalny jest pneumatyczny a w 8p chyba wszystko jest elektryczne,
    nie jestem pewien ale nigdzie nie moge znalezc czegos takiego jak pompka centralnego, odpowiada za to modul comfort ? wszystko idzie po CAN-ie ?!

    3. jak sie otwiera samochod kluczykiem, to otwierasz tylko jedne drzwi kierowcy, w 8p jak przyciesniesz dwa razy to otwierasz rowniez pasazera, a do klapy bagaznika jest osobny przycisk
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Admastown
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Wlasnie znalazlem wyjscie z jednego problemu-otwieranie bagaznika jak niedziala pilot:
    trzeba wejsc po zlozeniu kanapy do bagaznika i jet tam w drzwiach otwor poprzeczny taki akurat na rozmiar kluczyka i tam sie wsadza kluczyk i przesuwa z prawej na lewa co odblokowuje drzwi.

    ad 1.W bagazniku wlasnie zdjalem boczki bo da sie je zdjac i znalazlem tam elektro-silownik ktory dziala jak nacisne przycisk i jest on od bagaznika.Wchodza do niego tylko dwa kabelki wiec napewno to jest nie pneumatyczne a elektryczne.
    ad 3 Jak otwieram drzwi pilotem to odblokowuje mi sie wszystko-razem z bagaznikiem.Lub moge otworzyc sam bagaznik-srodkowy przycisk,zamykam wszytsko odrazu.
    Pozostaje u mnie problem-co jest przyczyna tych wariacji jesli nie ma pompy centralnego a objawy sa takie same?
    Moze jakis modul jest zamoczony -tylko jaki i gdzie sie znajduje?
    Za boczkami z prawej strony gdzie jest elektro-silownik do bagaznika jest jakis modul-ale idzie do niego i od niego wiazka kabli -jest to ta sama co i laczy sie z silownikiem ale nie wiem czy to to akurat.
    Moze ktos spotkal sie z tym problemem?
    Aha jak otwieram drzwi kluczykiem to i moje drzwi i pasazera sie otwieraja-wiec moze uszkodzony jest ten modul komfortu lub cos co przyjmuje sygnal od pilota?
    Teraz np wszytsko dziala a 2 dni nic nie moglem otworzyc.
    Samo sie psuje i naprawia.
    Moze nie ma gdzies styku ale gdzie szukac?
    Dodano:
    aha-jesli kluczykiem otwieram drzwi i swoje i pasazera-znaczy centralny dziala ale nie dziala cos co przekazuje sygnal-pilot/centralny zamek i to samo blokuje mi tez okna bo nie moge ich otworzyc jak to sie dzieje...
    Ostatnio edytowany przez tuvik - 22-08-08 o 20:59 Powód: Automatyczne łączenie postów

  7. #7
    skotmen's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Bochni
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Najprawdopodobnij padł Ci moduł konfortu jest on w prawym tylnym boczku w bagażzniku Ten moduł jest odpowiedzialny za sterowanie zamków szyb itp.

  8. #8

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Admastown
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    tylko ze on raz dziala raz nie dziala wiec moze nie padl calkiem.Wezme i go dzisiaj przeczyszcze eletroclenarem i zobaczymy co bedzie sie dzialo.Zaznacze ze po rozebraniu boczkow wszytsko tam bylo mokre-byl kondesat wodny wszedzie na metalowych czesciach,moze to i przyczyna jest.
    Jakby ktos mial cos jeszcze do dodania lub jakis pomysl to prosze dac znac...

  9. #9

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Admastown
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Wiec wyciagnalem modul komfortu jest on wlasnie w tylkym prawym boczku i okazalo sie ze jest niefortunnie tam usadowiony i jest mokry i zasniedzialy.
    Wyczyscilem wszytskie polaczenia i narazie wszystko tydzien juz dziala dobrze.

  10. #10

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Admastown
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW

    Domyślny

    Potwierdzam ze czyszczenie i dobre zabezpieczenie tego modulu przed deszczem zakonczylo moj problem na dobre...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •