Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Problemy otwierania/zamykania centralny zamek

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Problemy otwierania/zamykania centralny zamek

    Od niedawna jestem posiadaczem A3 sedan 2017 rok z automatyczną skrzynią biegów z USA. Mam kilka pytań odnośnie elektroniki, na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi:

    Kluczyk keyless.

    1. Uruchomiony silnik, zamki w drzwiach zamknięte. Gdy przełączę bieg na PARK to automatycznie centralny zamek otwiera wszystkie drzwi.
    Jest uciążliwe. Jak mogę to zmienić, aby przełączenie biegu na P nie otwierało drzwi? Czy jest to błąd czy raczej standardowe ustawienie z USA?

    2. Otwarte wszystkie zamki drzwi. Otwieram dowolne drzwi i następnie je zamykam. Centralny rygluje mi automatycznie wszystkie drzwi. Jest to uciążliwe bo np. gdy chcę otworzyć inne drzwi to muszę otwierać auto kluczykiem, żeby otworzyć kolejne drzwi.. Pytanie jak mogę to zmienić, czy jest to błąd czy standardowe zachowanie z USA?

    Będę wdzięczny za sugestie.
    Ostatnio edytowany przez mspc - 14-11-21 o 08:12

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Coś masz przekodowane. U mnie w a3 z usa drzwi z zewnątrz można otworzyć dopiero po wyłączeniu zapłonu i otwarciu drzwi kierowcy. A centralny zamek rygluje drzwi dopiero po włączeniu alarmu albo dotknięciu klamki (bezkluczykowy dostęp). Najłatwiej ustawić to przed OBDeleven.

  3. Podziękowania dla MrMike za pomoc w problemie

    mspc (23-11-21)

  4. #3

    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hidden Content Oryginalnie napisane przez MrMike Hidden Content
    Coś masz przekodowane. U mnie w a3 z usa drzwi z zewnątrz można otworzyć dopiero po wyłączeniu zapłonu i otwarciu drzwi kierowcy. A centralny zamek rygluje drzwi dopiero po włączeniu alarmu albo dotknięciu klamki (bezkluczykowy dostęp). Najłatwiej ustawić to przed OBDeleven.
    Dzięki za odpowiedź! Tak jak opisujesz wydaje się właśnie naturalnym zachowaniem. W takim razie czekają mnie rozkminy z kodowaniem.

  5. #4
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Mam trochę inny problem. Mianowicie otwieranie centralnego keylessem w drzwiach pasażera raz działa raz nie. Poszukałem trochę wskazywali na słaby akumulator - naładowałem lub slaba baterie w pilocie - wymieniłem. Sprawdzałem też kable idące do czujnika dotykowego, są ok. Może ktoś miał podobny problem bo kupować na pałę czujnika nie bardzo mi się chce...
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •