Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 154

Temat: Felgi, opony, koła, - wszystko do Audi A3, S3 8V

  1. #111

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pieczyk111 Pokaż post
    Felgi nie są najpiękniejsze ale kuszą mnie nowe pilot Alpiny
    Ze zdjęcia wynika, że opony są z 31 tygodnia 2011 roku - więc do nowych to im sporo daleko Stąd zapewne taka promocyjna cena

  2. #112

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Saint Raphael
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Tak, byłem je oglądać i kapcie śmieci... Popękane, twarde i szkoda gadać. Na szczęście wpadły replikowane włoskie rotory z 2-rocznymi nokianami Wr D4 za śmieszne pieniądze. Co prawda 17-stki ale w tej cenie nie było co wybrzydzać.

    Edit...
    Felgi i opony z sierpnia 2017r, średnio zostało 6,5 mm bieżnika, za komplet dałem 350e ale nie pytajcie jak to zrobłem


  3. #113

    Data dołączenia
    Nov 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Starogard Gdański
    Auto
    a3 8v
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny

    Cześć.
    Powoli przymierzam się do zakupu felg i opon na lato, w tej chwili autko (a3 8v sportback 2,o tdi CR) stoi na ori 17, takie kupiłem. Proszę Was o radę, szczególnie tych, którzy mają doświadczenie wynikające z użytkowania, bądź z porównania rozmiarów 18 i 19" w praniu. Bardzo chciałbym kupić felgi 19" z oponami 235/35 - takie najbardziej mi się podobają, ale zastanawiam się nad rzeczywistym komfortem i właściwościami użytkowymi. 80-90% jazdy to szosa, autostrada itp, ale lubię też czasem zjechać z asfaltu - na rybki, grzyby (ale nie typowy teren - las, czasem jakieś lekkie błotko itp), dojazd na posesję po deszczach bywa dziurawy itp...Kompletnie nie mam pojęcia jak może się to zachowywać, dotychczas miałem suv-y, teraz chcę postawić na fajny wygląd i stąd pomysł o 19" zamiast np 18". Słyszałem, że w 8v dzięki możliwości zmiany ustawienia trybu na comfort daje to radę i jest ok, ale czy rzeczywiście nie mam pojęcia. Najbardziej boję się pęknięcia felgi i uszkodzenia opony, kupiłbym raczej sprawdzone zamienniki. Niestety nie mam nikogo znajomego, kto miałby to auto na 19" i mógłbym się przejechać.Proszę napiszcie jak to jest u Was - serce mam po stronie 19", rozum mówi 18"

  4. #114

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Saint Raphael
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Szukam dojazdówki do 8v. Czy to bez różnicy czy wezmę 16 czy 18 calową? Chodzi o to by subwoofer wszedł bez problemu, wchodzi w oba rozmiary?



    Cytuj Oryginalnie napisane przez Steril Pokaż post
    serce mam po stronie 19", rozum mówi 18"
    To idź za rozumem !!! Ja mam na letnich 18 i jest dość komfortowo nawet na poboczach. Teraz od kilku dni jestem już na zimowkach 17 i komfort bardzo się powiększył. (Masz foto niżej). Na 19 jeździłem autami testowymi zanim kupiłem swoją i cieszę się ze moja jest na 18. 19 cali już było dość twardo a szybszy wjazd w większą nierówność to ostry huk i wstrząs w aucie. Dla mnie na codzień max 18!

  5. #115
    wdawid1982's Avatar
    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pieczyk111 Pokaż post
    Szukam dojazdówki do 8v. Czy to bez różnicy czy wezmę 16 czy 18 calową? Chodzi o to by subwoofer wszedł bez problemu, wchodzi w oba rozmiary?
    W 16 cali nie mieści się, musi być 18. Dokładałem subwoofer i niestety 16 muszę wymienić na 18.

  6. #116

    Data dołączenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kuj-pom
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CPTA (140 KM)

    Domyślny

    Dobry wieczór,

    Mam bardzo ważne pytanie, tydzień zastanawiałem się na zakupem felg zimowych i chyba pomieszałem wszystko. Mam audi a3 sportback sport z 2019 r. 1,5 tfsi, 150 km, zgodnie z informacją w homologacji kupiłem opony zimowe w 205/50 r17 93 V, XL Fr. Dobrałem do tego felgi momo revenge 17, 7,0, 43 ET. Śruby i wszystko inne pasuje idealnie. Niby opona pasuje do felgi, problem w tym, ze taki rozmiar felgi jest niehomologowany, zgodnie z Audi felga do tych opon powinna być 6,0, ET 48. Oczywiście w ASO gadka, że tylko mogą być homologowane rozmiary felg. Czy Waszym zdaniem konieczna jest zmiana na „zalecany” rozmiar, czy może coś mi się stać z autem? Może i pytanie śmieszne, ale dopiero zaczynam przygodę z Audi i będę bardzo wdzięczny za informacje od ekspertów

  7. #117
    arturek320's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Garwolin
    Auto
    Audi S3 8v
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)

    Domyślny

    Witam,
    Czy ktoś pamięta, jaka jest śruba w kole w audi s3 8v? oryginalna? jaki gwint i długość?
    Wiem, mogę odkręcić i zmierzyć, ale nie mam obecnie auta a muszę kupić śruby.
    Dzięki

  8. #118
    neXtu's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów WLKP
    Auto
    Audi A3 8V Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez arturek320 Pokaż post
    Czy ktoś pamięta, jaka jest śruba w kole w audi s3 8v
    W etce wyszło coś takiego:
    nr ori: WHT002437

    Długość [mm]: 48
    Długość gwintu [mm]: 27
    Gwint zewn. [mm]:M14 x 1,5

    ASO: 17.99zł

  9. #119
    arturek320's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Garwolin
    Auto
    Audi S3 8v
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)

    Domyślny

    Dzięki, z aso raczej nie będę brał, bo chcę chromowane wąskootworowe.
    Pozdrawiam.

  10. #120

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rr
    Auto
    Audi A3 8v3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)

    Domyślny

    Czy w 8v zakładając 19" znacząco wpływa to na komfort w porównaniu do 18"? Dodam że A3 to 3d. PS.: Czy jak w jadę w taka standardowa studzienke kanalizacyjna to od razu felga do prostowania? I czy opona w takim przypasku z rantem ochronnym ma znaczenie np. taka Pirellka P zero która chyba ma najlepszy na rynku?

Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •