Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Webasto (Ogrzewanie postojowe)

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8V 1.4 TFSI CZEA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Question Webasto (Ogrzewanie postojowe)

    Witam serdecznie,

    Jakiś czas temu zakupiłem Audi A3 8V, 2015r. Samochód na wyposażeniu posiada ogrzewanie postojowe Webasto (5Q0815005M). Niestety w wyniku uszkodzenia przodu auta również i ono uległo uszkodzeniu. Zakupiłem już identyczną pompkę o tym samym numerze części lecz mam problem z jedną z wtyczek (zdjęcie: Hidden Content ), chodzi o jak mi się wydaje główną wtyczkę z kablami sygnałowymi od modułu Webasto. Niestety wtyczka ta została u mnie odcięta przez poprzedniego właściciela, udało mi się już zdobyć zamiennik (zdjęcie: Hidden Content ) ale nie wiem jak podłączyć odpowiednio do niej kabelki które wychodzą z wiązki (zdjęcie: Hidden Content ).

    Czy posiada ktoś może jakiś schemat, pomysł w jaki sposób powinna być ona podłączona lub ewentualnie zdjęcie już złożonej wtyczki z kolorami kabli zbliżonymi do moich? Niestety przeglądając np. aukcje lub oferty z takimi pompami w których były wtyczki, w mojej instalacji nie pokrywają się kolory kabli. Jedyne co jest wspólne dla wszystkich wtyczek to to, że wykorzystane są pierwsze 4 piny we wtyczce, reszta jest wolna.

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam

  2. #2
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    2 - niebieski z żółtym paskiem - Odbiornik zdalnego sterowania ogrzewania postojowego
    3 - pomarańczowy z brązowym paskiem - CAN-Low Infotainment
    5 - pomarańczowy z fioletowym paskiem - CAN-High Infotainment
    6 - fioletowy - Pompa dozująca

    Hidden Content
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  3. Podziękowania dla BuX2 za pomoc w problemie

    Iceman_PL_ (09-06-22)

  4. #3

    Data dołączenia
    May 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8V 1.4 TFSI CZEA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dziękuję za odpowiedź. Wszystko działa jak należy. Webasto odpaliło się i co najważniejsze grzeje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •