Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 345

Temat: Kodowanie kluczyka

  1. #21

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Plock
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny kluczyk

    zakoduj sobie vag comem

  2. #22
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    odswierze.
    Pytanie mam takie.Czy jak kupie surowy scyzoryk(ma on wbudowany transponder??) to bede mogl zakodowac transponder vag-comem wedlug wskazanej instrukcji w tym temacie?? A potem dograc go do centralnego zeby otwieral i zamykal???
    U slusarza zaspiewali mi 400 wiec probuje zaoszczedzic i zrobic to za co najwiecej kasuja samemu, a grot mi by ktos dorobil bo to juz mniejszy klopot
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  3. #23

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Holandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Nie wiem czy dobrze rozumiem.
    Potrzebuj? kluczyk scyzoryk np. taki http://www.allegro.pl/item815969524_...0a_315mhz.html lub taki http://www.allegro.pl/item820631611_..._kluczyk.html( bo mam tylko jeden), potrzebuj? jeszcze dorobi? grot i zakodowa? nowy kluczyk?
    Czy potrzeba co? wi?cej robi??
    Pozdrawiam

  4. #24

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi S3 8L
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Własnie wczoraj bylem w ASO bo mam ten sam problem . Gosc z audi powiedzial mi ze tego kluczyka dorobionego nieoryginalnego nie da sie potem zakodowac i to wlasnie dlatego jest tanszy bo nie ma opcji zakodowania go . A jezeli chodzi o oryginalny kluczyk to powiedzial ze 502 zł + 150 kodowanie ale nie ma pewnosci ze kluczyk bedzie pasowac a pieniedzy nie zwracaja . Chcialem dorobic kluczyk bo samochod jest sprowadzony i mam jeden komplet . Wiec jezeli np;zamki byly wymieniane to kluczyk z niemiec ( bo stamtad przysylaja oryginal , stad czas oczekiwania do 14 dni) moze pasowac ale nie musi . Czyli tak zle i tak nie dobrze

  5. #25

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Holandia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    A ile mhz będzie potrzebne do mojej audili z 2001r.?

  6. #26

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NML
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Witam.Mam problem.Przy kupnie do samochodu dostalem tylko jeden zwykly kluczyk i niestety musze otwierac samochód z kluczyka.Po dokladniejszym sprawdzeniu pompki centralnego po numerach wywnioskowałem ze obsługuje ona zdalne sterowanie z pilota.W tym kluczyku co mam wydaje mi sie ze nie ma żadnego immo,bo nawet nie ma mozliwosci zeby go otwozyc. Moje pytanie jest takie :czy zeby zaprogramowac do tej pompki pilota musi byc tylko oryginalny pilot audi czy moze byc jakikolwiek o czestotliwosci 433 i czy to wogole mozliwe ze nie mam immo???i czy jest mozliwosc zaprogramowania tego??bo to dlamnie czarna magia prosze o pomoc...

  7. #27
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    jesli masz taki czarny plaski ze znaczkiem audi to jest rozbieralny i masz tam transponder immo.
    Po drugie pilot ori musisz miec i taki ktory jescze niemial programowanego transpondera immo.
    Po trzecie jak kupisz ori scyzoryk to mozesz go wprogramowac do centralnego.
    Jest na forum jak to zrobic

    Szukaj i czytaj.
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  8. #28

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NML
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    ale o to chodzi ze ja nie mam kuczyka ze znaczkiem audi tylko mam taki na którym pisze Silca Italy i według mnie to on na 100% nie jest rozbieralny...

  9. #29
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    heh to juz wiem jaki to.w takim razie immo nieaktywne lub transponder na stale w stacyjce.Kup wiec scyzoryk i mozesz go wprogramowac do sterownika a na immo zaoszczedzisz kolo 100 chyba ze chcesz miec to trzeba dojsc jak usunieto zabezpieczenie przywrocic do oryginalu i wprogramowac transponder w scyzoryku do licznika.
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  10. #30

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NML
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    aha.No bo po przekręceniu zapłonu zapala sie lampka immo ale po chwili gasnie samaA czy jesli immo nieaktywne lub w liczniku to duzy problem zaprogramowac scyzoryk??moze byc wtedy jakis uzywany???no bo skoro mam immo w liczniku lub nie aktywne to transponder z uzywanego scyzoryka mozna wyciagnac i zaprogramowac samego pilota a grot dorobic lub przelozyc ze starego kluczyka!? czy sie myle??jak to wyglada ten proces

Strona 3 z 35 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •