Witam. Przywróciłem VCDSem sterownik hamulca do ustawień fabrycznych a nie zrobiłem sobie kopi i mam teraz problem.
Może ktoś ma taki wsad lub wie gdzie szukać lub jakieś porady jak z tego wybrnąć Audi a3 8v z 2014r 1.6 tdi sedan