Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: i wyjacy silnik.

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny i wyjacy silnik.

    Witam wszystkim to jest moj pierwszy post. Wiec prosze wszystkich o wyrozumialosc i pomoc.Z racji ze mieszkam w londynie jestescie jedyna moja skarbnica wiedzy.

    Mam problem ze swoja Trójeczka, a mianowice od jakiegos czasu(trudno mi okreslic) zauwazylem ze silnik strasznie mi zamula na kazdym biegu do 3 tys obrotow. Po przekroczeniu 3 tys idzie jak rakieta a po 4 tys obrotow autko strasznie mi wyje do ok 4,8 tys i powraca na naturalny głos wysokich obrotow. Strasznie to jest denerwujace szczegolnie na 5 biegu w trasie az uszy bola. Do tego jeszcze dochodzi objaw podwyzszonych obrotow po dluzszym postoju samochodziku. Zaczynaja sie od tysiaca i silnik chodzi glosniej az do silnego przegazowania obroty spadaja do 750 tys i silnik juz nie buczy.

    Wiem ze poszczegolne objawy sa opisane na forum ale moze wszystkie te 3 wspolnie cos wam mowia lub ktos z was takie posiadal i wie jak je rozwiazac. dziekuje.

    Dodam ze mieszkam w londynie i ciezko mi znalesc dobrego mechanika, angole malo sie znaja i tylko wzruszaja ramionami.
    Ostatnio edytowany przez dariook - 29-08-08 o 20:50 Powód: wcisniety enter przez córeczke , heh

  2. #2
    n0w3y_pl's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Westbury
    Auto
    HOOONDA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Juz nie przesadzajcie ze angielscy mechanicy sie nie znaja bo mi juz rece opadaja.

    Znaja sie tylko jezdzisz po tanich dupkach a nie mechanikach.

    Przejedzi sie do pozadnego mechanika niech podlaczy pod komputer i wszystko wyjdzie, a jak nie to polskich mechaników jest na zabuj w londynie.

    Ja niestety nie moge Ci pomóc bo mieszkam zbyt daleko od Ciebie zeby podlaczyc Cie pod kompa a na bezynie az tak sie nie znam.

    Powodzonka

  3. #3
    bubu05's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    może sprzęgło

  4. #4

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    slaskie
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    dariok
    a szczelne masz wszystko
    sprawdzales
    tzn dolot powietrza do przepustnicy (filtr powietrza)i wszystko co po drodze
    i odlot haha (uklad wydechowy)
    pewnie tam lezy przyczyna moze zatkany moze przepuszcza
    jaki przebieg ?

  5. #5

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    moj przebieg 96 tys mil czyli jakies 154 tys , sprawdzalem doloty i chyba jest ok. Mozliwe ze bedzie to wylot bo jak dochodzi do 3 tys obrotow na kazdym biegu to jak by pierdzial a po nich ciagnie., heh szczegolnie da sie to wyczuc na jedynce bo czasami ciezko mi uciec przy skrecie ze swiatel ze szczałką.
    A co sugerujesz bubu05 odnosnie tego sprzegla?


    Co do polskich mechanikow to korzystalem z takiego tutaj i powiem szczeze ze znal sie chyba mniej niz ja a kase biora kosmiczna , przykladowo jak zmienialem pasek, napinacze rolki i pompę wodna to policzyl mi okolo 400 f. A po drugie moze i sa dobrzi tutaj ale to wielka metropolia i czasami trzeba jechac ogleglosc jak z kraka do katowic czyli ok 60 mil, wiec szkoda gadac.

  6. #6

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    szkoda ze nikt niepomógl, tak czy siak dzieki,

    Ps: jesli jest ktos z londynu kto sie zna na a3 lub zna dobrego mechanika niech napisze mi wiadomosc. dzieki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •