Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Wtyczka CB Radio - Przeróbka

  1. #1
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny Wtyczka CB Radio - Przeróbka

    Nie wiem czy to dobre miejsce ale powiedzmy ze mini warszat

    Juz od momentu samego zakupu denerwowało mnie w wtyczce to ze po włożeniu w gniazdo po chwili gniazdo wypluwało mi wtyczke gdyż tak były zrobione te blaszki wiec ją rozebrałem i szpiczastymi kombinerkami wygiołem je tak jak sa pokazane na zdjeciu nr 4 i juz miałęm spokoj z rozłączaniem wtyczki ale
    Wracajmy do tematu wiekszość z nas pewnie kupiła sobie CB Radio na allegro na którym dostało wtyk gratis taki jak moj a samo radio ma pod podłokietnikiem

    i po włożeniu go w gniazdo zapalniczki praktycznie żegnamy sie z schowkiem pod zapalniczka i to tez było dla mnie uciążliwe

    Wiec postanowiłem ja na swoj sposób przerobic na metode uda sie to bedzie SUPER nie to buba ;/
    wiec wziołem moja wtyczke rozebrałem ja na czynniki pierwsze i plastik przeciołem scyzorykiem

    Nastepnie tak jak na fotce widac trzeba sie zająć mini izolacja drucików od diody zeby sie nie zwierały i wtedy nie swieci ;/ i ja wcisnąć jak najbardziej do srodka ja uzywłem papierka co miałem na przewodzie

    Nastepnie części złożyć części do kupy

    i na koniec uzyc kleju który kiedys mi został kupiłem do w tesco bo był tani zamiennik poxiliny rozrabiac i nakładac go raczej na zewnatrz nie w mieszkaniu bo troche ma nieprzyjemny zapach

    Rozrobić go na jakims kawałku plastiku czy czyms nakładać go przy użyciu płaskiego śrubokreta dobrze sie spisuje
    Koncowy efekt jest taki


    Na tej fotce uzyłem tej gumki przy wtyczce która wepchnołem tam głeboko do przytrzymania przewodu w jednym miejscu
    I na koniec zamknieta popielniczka


    moze kumus sie przyda kto nie chce kombinowac z podpieceiem pod bezpieczniki






    zamieszczam link do instrukcji w PDF-ie gdyby fotki wygasły
    http://hostuje.net/file.php?id=2aa04...49d3c0d93b4bb2
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 30-12-15 o 14:40
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •