Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 13

Temat: Caly samochod w jakies farbie / asfalcie :(

  1. #1
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Caly samochod w jakies farbie / asfalcie :(

    Dzis sie okazalo ze moje autko jest pokryte jakimis kropelkami fabry czy czyms - nie jest lakier gladki ale szorstki
    Probowalem pasta TEMPO troche schodzi ale strasznie czasochlonne i bardzo meczace
    Ma kto sinny pomosl? Szyby umylem rozposzczalnikiem ale na lakier tego nie bede stosowal
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    ja kiedyś malowałem sprayem felgi w garazu a obok stał samochód mój (jeszcze golfina) ja się patrze a samochód coś jakiś granatowy srebrny się zrobił dotykam ręką "no tak srebrny spray zapylił auto" o tyle miałem farta że było brudne i farba na brudzie się osadziła po umyciu go były miejscami zapylenia wziąłem benzyne ekstrakcyjną i całego przetarłem i zeszło, z lakierem nic się nie stało ale dla zabezpieczenia po tym zabiegu pojechałem go jakąś pastą
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  3. #3
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Sa rózne srodki do mycia lakieru z owadów np. , lub własnie smoly czy asfaltu . Kiedys zostawilem autko na ulicy a nieopodal kładli tynk na sciany , cale auto w szorstkie kropki , ...pomogła woda poprostu moczyłem cała karoserie i delikatnie spłukiwałem , zbadaj sprawe jakiego rodzaju jest sa "kropelki" i dzialaj ostroznie , moze emulsja natryskowa jakas , i tu tez polecam wode z dodatkiem delikatnego detergentu.
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  4. #4
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    mucka38, napewno woda nie pomoze
    Chyba pozycze polerke i spoleruje
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #5
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Szkoda mnie uratowała H2O , tak czy siak musisz działac ostroznie zeby nie porysowac autka
    Powodzenia
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  6. #6

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    A ja dzisiaj umylem smoka, postawielm na chwile przed robota, wychodze, wsiadam i co ? Oczywiscie cala szyba, a jak szyba to i cale auto w tych paskudnych kropelkach sokow z drzew.. nienawidze tego, powierzchnia lakieru w dotyku jest nieprzyjemnie chropowata, w dodatku po zlosci jeszcze ciezko to schodzi

  7. #7

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wr/Wwa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Dzis sie okazalo ze moje autko jest pokryte jakimis kropelkami fabry czy czyms - nie jest lakier gladki ale szorstki
    Probowalem pasta TEMPO troche schodzi ale strasznie czasochlonne i bardzo meczace
    Ma kto sinny pomosl? Szyby umylem rozposzczalnikiem ale na lakier tego nie bede stosowal
    Ja po zimie zawsze czyszcze samochod od smoly,zwlaszcza na tylnej klapie i po bokach.
    Woda nie zejdzie, pasta Tempo jest dobra ale nie do tego
    Kup sobie specjalny preparat do usuwania smoly- do kupienia w kazdym supermarkecie za 15-20 zl. Godzina zabawy i lakier jak nowy.Dopiero pozniej mozna polerowac i woskowac.

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    dokladnie jest takie cos w Norauto wiem bo sam to czyscilem jak robili u mnie asfalt takie czarne kropki..dziala to tez dobrze na takie plamy z drzew.. jutro sprawdze dokladnie jak to sie nazywa to moge napisac i tak jak Olsen pisal koszt kolo 20zl i Tempo dobre ale nie do tego...

  9. #9
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    "anty smola"

    tacy starzy wyjadacze forum a funkcji szukaj nie potrafia uzywac
    juz kiedys pytalem o taki srodek http://a3-club.net/forum/srodki-usuw...ole-vt967.html
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  10. #10

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    hmm powiem tak takie kropki ze smoly najlepiej zmywa sie szmatka miekka i czyms tlustym sam juz to sprawdzalem , moze byc np maslo hehe smieszne ale schodzi super i poco wydawac kase na jakies srodki troche masla na palec i na karoserje i szmatka potem i czysciutkie tak jak ma byc

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •