Pokazane rezultaty 1 do 10 z 57

Temat: Wskaźniki temp oleju i turbo..

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Wskaźniki temp oleju i turbo..

    Wlaśnie jestem przed zakupem wskaznikow: 1turbo i 2temperatury oleju. Jest spory dylemat bo wskazniki na naszym rynku nie sa popularne i rozwiniete.. sa potwornie drogie szczerze mowiac nie dam za jeden wskaznik 900zl np takie fimy jak Delfi albo Omori ale fakt faktem ze z tego co poczytalem sa najlepsze.. Greedy sa ciut tansze bo kosztuja kolo 476zl za turbo i 700 z kawalkiem za temp oleju.. a to ta sama liga.. sa jeszcze wskazniki VDO ktore sa podobno rowniez bardzo dobre a cena to miedzy 200-300zl.. wiec duzo tansze wczoraj napotkalem sie na firme Megan Racing kosztuja kolo 300zl tyle ze ze zdjec ktore znalazlem to wygladaja dosc podobnie do Auto Gauge ktore kosztuja 90zl ale sa strasznym badziewem bo temp oleju czasem myli sie o 20 stopni wiec to raczej mija sie z celem bo to ma sluzyc jako pomoc a nie swiecacy bajer...jest jeszcze firma Auto Meter ktora kosztuje kolo 300zl ale niektorzy pisza ze to to samo co Auto gauge wiec odstrasza... tak to wyglada na rynku cenowo.. jestem w kontakcie z takim kolesiem i chyba sie zdecyduje na firme Blitz to liga omori i delfi podobno niestety ta japonska firma w ogole nie dostepna w polsce.. i ciezko znalezc jakies opinie..jednak cena atrakcyjna za dwa wskazniki i daje mi 5 dni na to zebym sobie sprawdzil czy wszystko jest ok jakoze wskazniki byly uzywana na zdjeciach wszystko wyglada ok... wiec mysle ze to uczciwa propozycja a cena rowniez atrakcyjna..

    jesli ktos mial jakiekolwiek doswiadczenia ze wskaznikami jakiejkolwiek firmy niech pisze co sadzi.. czytalem na forach str.pl i leonclubie.pl o wskaznikach ale ciezko znalezc jakies konkrety..wszyscy w sumie pisza podobnie.. pozdrawiam i czekam na wasze opinie...
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 28-02-16 o 15:04

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •