Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 17

Temat: ABS

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szkocja
    Auto
    VW Passat B6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny ABS

    witam
    mam taki problem z abs: w cieple dni nie dziala abs i to od pierwszego odpalenia danego dnia, gdy samochod stal cala noc, a czasem dopiero za drugim odpaleniem. Problemu nie ma teraz gdy sa zimne dni, zawsze dziala. Sprawdzana byla pompa, jest ok, takze podlaczenie jej, cale podlaczenie, kabelek po kabelku. Co to moze byc?? Niedlugo wiosna a ja chcialbym miec jednak ten abs

    pozdrawiam

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    sprawdzales jaki blad pokazuje VAG ?

  3. #3
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    no wlasnie ...podlaczales pod kompa

  4. #4

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szkocja
    Auto
    VW Passat B6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tak, i wg kompa wszystko jest ok - a mechanikow mamy takich ze jesli komp pokazuje ze jest ok to on nic nie moze zrobic
    a abs raz sobie dziala, a raz nie, zaleznie od temp na zewnatrz. moze plyn do wymiany? albo pompa do wymiany? ale raczej nie bo abs nie dziala od razu po odpaleniu rano, czyli to nie sprawa np przegrzewania sie - chyba ze czegos nie wiem jeszcze
    18" RS6

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tmstp
    tak, i wg kompa wszystko jest ok - a mechanikow mamy takich ze jesli komp pokazuje ze jest ok to on nic nie moze zrobic
    a abs raz sobie dziala, a raz nie, zaleznie od temp na zewnatrz. moze plyn do wymiany? albo pompa do wymiany? ale raczej nie bo abs nie dziala od razu po odpaleniu rano, czyli to nie sprawa np przegrzewania sie - chyba ze czegos nie wiem jeszcze
    rozumiem ze jak sie nie swiecie kontrolka ABS to na VAGu nic nie wychodzi ale jak masz przypadek ze na VAGu zaswieci sie ABS, hamulce dzialaja tylko bez BS to nie ma ch#@@#% wtedy blad na VAGu musi sie pokazac IMO

  6. #6

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szkocja
    Auto
    VW Passat B6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tak, zgadza sie, ale teraz jest ostra zima i zawsze dziala, a nie mam garazu zeby troche postal - bo w nim na pewno nie zadzialalby, chociaz moze znajde jakis podziemny parking w centrum handlowym i potem do mechaniora
    18" RS6

  7. #7
    Gnat's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Hej też mam problem z ABS, ciągle świeci mi sie dioda ABS. U mnie to chyba wina kabli lub czujnika. Jade jutro w końcu do mechanika bo mnie razi po oczach ta pomarańczowa dioda. Jak poradze sobie z tym problemem, podziele sie z Wami informacjami o przyczynie awarii.

  8. #8

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szkocja
    Auto
    VW Passat B6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tak, pomaranczowa kontrolka abs ale u mnie jeszcze dodatkowo mruga zerwona od hamulca, a jak zaciagam reczny to nie pali sie reczny ehh
    18" RS6

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tmstp
    tak, pomaranczowa kontrolka abs ale u mnie jeszcze dodatkowo mruga zerwona od hamulca, a jak zaciagam reczny to nie pali sie reczny ehh
    mrugajaca kontrolka od hamulca mowi ze masz za mało płynu hamulcowego

  10. #10

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szkocja
    Auto
    VW Passat B6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no tak, to oznacza za malo plynu, tyle to mozna wyczytac z instrukcji ale plynu nie dolewalem juz jakis rok i teraz przy zimie jest ok, wszystko dziala, dopiero w cieplejsze dni powyzej 5 st.C na zewnatrz tak sie dzieje, wiec to chyba nie wina plynu
    18" RS6

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •