Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Jaka mapa do Nawigacji fabrycznej?

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    radom
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    inny

    Domyślny Jaka mapa do Nawigacji fabrycznej?

    Witam wszystkich. Mam pytanie. Otóż posiadam audi a3 tdi wyprodukowane 08.05.2001 r. Auto ma fabryczną nawigację z wyświetlaczem na liczniku (miedzy obrotomierzem i a prędkościomierzem). Mam płytę TELE ATLAS z mapą niemiec. Jest na niej logo Trawel Pilot Blaupunkt. Jednak ta płyta nie działa w mojej nawigacji, pojawia sie komunikat BITE CD_ROM UBERPRUFEN. Jaka mapa bedzie działała w tym modelu. Potrzebuje głównie mapę Polski i Niemiec.Mam z sieci mapę Polski i Czech (DX) i po nagraniu na płytę i próbie znów ten sam komunikat na wyświetlaczu. Co jest nie tak? Proszę o radę.

    Tak wygląda czytnik płyt tej nawigacji. Czy obsługuje ona mapy DX?
    Ostatnio edytowany przez bakufix - 24-09-08 o 12:44

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sztutowo
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Witam
    Właśnie od pewnego czasu mam dokładnie ten sam problem co Ty. Widzę ,że pisałeś o tym dość dawno i zbyt dużo odpowiedzi nie uzyskałeś, ale może sam sobie z tym poradziłeś jakoś? Byłbym wdzięczny za odpowiedż
    pozdrawiam

  3. #3

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Wrocławia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Witam
    Odpowiedzi dalej brak... może tym razem ktoś odpowie jak uruchomić tą nawigacje i skad wziąść płyte do niej??
    Pozdrawiam

  4. #4
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    kupujac w ASO oryginal

    badz tez zaopatrujac sie z innych zrodel, masz zmieniarke w bagazniku, wiec jest to stary system DX, plyty nawigacyjne sa na zwyklych CD. jest do niej wszystko lacznie z polskim lektorem itd. sa juz dostepne mapy na 2010 r
    tutaj linkow ci nie podamy, ale jessli sciagasz filmy itd to i z plytami do navi sobie poradzisz.

    a koledze nie czyta plyt sciagnietych z netu dlatego ze nie kazdym programem i nie na kazdej nagrywace sie da je nagrac, oczywiscie dochodzi jeszcze kwestia odpowiedniej czystej plyty.
    podpowiem ci ze na serwisach typu peb masz wszelkie informacje na ten temat, krok po kroku.

    tyle w temacie
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •