Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokazane rezultaty 181 do 181 z 181

Temat: RNS-E problem

  1. #181

    Data dołączenia
    Oct 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi 2009
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB

    Domyślny Brak niskich tonów w RNS-E

    Nie mam niskich tonów w radiu RNS-E, grają wszystkie głośniki, ale tylko w zakresie wysokich tonów (najgłośniej ten przy przedniej szybie),
    natomiast bas jest słyszalny tylko z subwoofer'a przy wzmacniaczu w bagażniku i to w kiepskiej jakości (bardziej buuu niż bum )
    wszystko jest w oryginale,
    żadne regulacje nie pomagają, robiłem różne resety, odłączałem akumulator i dalej to samo.
    Typ radia/nawigacji: RNS-E HEIGH EU
    Soft: 0650
    Żadnych błędów w VCDS nie widzę, kodowanie audio jakie zastałem po zakupie auta:

    Kodowanie: 0205755
    Kod serwisu: 06314
    Numer importera: 000
    Numer urządzenia: 00000

    Zmieniałem kodowanie sugerując się innym wątkiem: https://www.a3-club.net/forum/showth...S-E-przez-VCDS
    ale efekt był taki, że albo nic to nie dawało, albo auto scan rzucał błąd o błędnym kodowaniu radia, więc przywróciłem wyżej opisane ustawienia.
    Odłączałem też kostkę przy wzmacniaczu/subwoferze w bagażniku - efekt był taki, że tył auta nie grał, a na przodzie dalej były tylko wysokie tony - wniosek z tego taki, że to samo radio wypuszcza tylko wysokie tony bez niskich i prawdopodobnie tylko taki wysoki zakres częstotliwości dociera do subwofera i dlatego daje on takie kiepskie basy.

    Proszę o pomoc, bo już wyczerpały mi się pomysły. Radio wygląda na fabrycznie zamontowane.
    Ostatnio edytowany przez adams029 - 08-11-23 o 20:34

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •