Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 11

Temat: Jakie radio?

Hybrid View

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wygiełzów
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    raz

    Domyślny Jakie radio?

    Od niedawna posiadam Audi A3 i nie podoba mi sie w niej oryginalne radio na kasety moze mi ktos doradzić jakie kupić? które jest kompatybilne z istniejącymi głośnikami i subboferem dziękuje za pomoc

  2. #2
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Każde jest kompatybilne czy ori czy też nie. Kwestia czsami innego podlączenia lub użycie przejściówki. Z którego roku to A3 bo jak masz wyświetlanie info w zegarach to lepiej szukać orginała audi no i zależy czy masz magistrale can

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wygiełzów
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    audi jest z 1998

  4. #4
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Takich tematów jest masa, albo skonkretyzujesz swoje pytanie albo zamykam temat.

  5. #5
    yiabol's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny Pioneer DEH-P88RS-II

    Polecam radio Pioneer DEH-P88RS-II




    DEH-P88RS-II wywodzi się z ekskluzywnej serii produktów Pioneer - Pioneer Reference Series - zapewniając najwyższą jakość dźwięku w Twoim samochodzie.

    Reprodukcja dźwięku stoi na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości procesor DSP, 24-bitowy zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy Burr-Brown typu segmentowego i cyfrowe filtry LPF i HPF dla 2 i 3-drożnej konfiguracji, zapewniają krystaliczną jakość dźwięku przy skrajnie niskim poziomie zniekształceń. Tuner radiowy wyposażono w technologię D4Q+ , która zapewnia odbiór stereo FM/AM przy aktywnym systemie tłumienia zakłóceń, eliminujących szumy.

    Jednostka wyposażona jest w wysokonapięciowe wyjście (5V), które zapewnia dostarczanie mocniejszego sygnału do wzmacniacza – przy mniejszych zniekształceniach i lepszej jakości. W celu optymalizacji brzmienia, pasmo przenoszenia i pozycjonowanie sceny dźwiękowej, DEH-P88RS-II korzysta z automatycznej funkcji wyrównania czasowego i automatycznej korekcji w celu dostrojenia ustawień audio.

    Jednostka łączy wyrafinowane wzornictwo i styl – wraz z mechanicznie otwieranym aluminiowym panelem czołowym z wyświetlaczem OEL - z najwyższej jakości komponentami. To jest samochodowy radioodtwarzacz CD dla audiofili.




    Więcej na: http://www.pioneer.pl/pl/products/25...-II/index.html
    http://www.youtube.com/user/yiabol

  6. #6
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    yiabol a powiedz mi do czego polecasz to radio ? Polecasz bo ładne, bo pioneer czy dlatego ze dostało kiedyś nagrodę ? Bo masz takie ?

    Ten odtwarzacz został skonstruowany w bardzo konkretnym celu i ma na pokładzie funkcje, ktorych nie używanie sprowadza go do poziomu zwyklaków, a ja szczerzę wątpie aby autor tematu szukał radia z opóźnieniami czasowymi i elektroniczną zwrotnicą ze zmiennymi zboczami za ponad 1000zł.

  7. #7
    yiabol's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Polecam bo od dłuższego czasu noszę się zamiarem jego kupna
    Trociniarz nie wspomniałeś o woltomierzu
    Ma trzy wyjścia przedwzmacniacza , DSP , korektor graficzny 16 pasmowy oraz biały wyświetlacz OEL
    Warto wspomnieć o wyjściu 5V!

    Radyjko - a raczej jego poprzednik (DEH-P88RS) otrzymało nagrodę EISA w kategorii "najlepszy radioodtwarzacz 2006/2007 w Europie"

    No i przede wszystkim nie wygląda jak większość choinek (niebiesko-czerwono-srebrnych)
    DEH-P88RS i DEH-P88RS II różnią się zaledwie paroma detalami - kolor panela itp.
    DEH-P88RS można kupić już za 800 zł. A to już atrakcyjna cena.
    http://www.youtube.com/user/yiabol

  8. #8
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nie zrozumialeś mnie...wykorzystasz to DSP ? Podłączysz system w pełni aktywnie ? Jesli nie to kupno takiego odtwarzacza mija się z celem. To mniej wiecej tak, jakby student mieszkający w centrum miasta pytał o auto za 10tys a ktoś proponowałby mu Land Rovera bo jest nietuzinkowy i dobry w terenie... ma to sens ?

    Skoro już dyskutujemy, to nagrody Eisa to chwyt marketingowy, to radio jest dobre ale bez szału, panel okropnie wystaje poza deske i wątpie by białe podświetlenie pasowało do Audi... chyba ze poliftingowych.

  9. #9
    Marian5x5's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec / Hiszpania
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    zawsze mialem pionka i mam ale mam z nim jakies problemy jesli chofdzi o wzmacniacz podobno sie gryzie z wzmacniaczami niemieckimi miej to na uwadze - bo jak dla mnie sa suuuuper radyjka....
    MARIAN5X5

  10. #10

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sejny
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Du?o mo?na by dyskutowa? na temat radyjek do samochodu. Ja osobi?cie poleci?bym:
    http://www.allegro.pl/item630910287_...i_gratisy.html

    Jak dla mnie gra bardzo ?adnie jednak ma swoje minusy kt?re mog? niekt?rych zniech?ci?.
    Jest tylko na karty SD i nie jest czarne (na zdj?ciach tak wygl?da w rzeczywisto?ci jest bardzo ciemny br?z).

    Ale super wygl?da a przede wszystkim naprawd? ?adnie gra. Dlatego je polecam.

    Poza tym w jakim? mediamarkcie mo?na je zobaczy? i pos?ucha? jak gra.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •