Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Wieksze turbo w 2.0 TDI BKD?

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Miasto
    Rzeszow

    Domyślny Wieksze turbo w 2.0 TDI BKD?

    Witam

    Nosze sie z zamiarem zalozenie wiekszej turbiny w mojej a3 i w zwiazku z tym chcilabym sie dowiedziez czy mzoe ktos z klubowiczy przeprowadzal taka modyfikacje i jak sie auto sprawuje po przerobce. A takze zalezy mi na opini klubowiczow na temat tej modyfikacji?
    Pozdrawiam i z gory dzikeuje za opinie i pomoc

    p.s. pozdro dla DTM

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja mam u siebie wieksze trubo tyle ze w 1,9Tdi i jestem bardzo zadowolony!!! autko ladnie swiszczy i w ogole jak najbardziej polecam nie mam zadnych problemow!!!Skapol sie moze jeszcze wypowiedziec on tez ma wieksza turbozabawke oczywiscie polecam oddac to w dobre rece czyli tam gdzie robiles program

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Miasto
    Rzeszow

    Domyślny

    kmiler czy oprocz turbo wymieniales jakies dodtakowe elenty tzn sprzeglo itd??
    ja chce miec auto szybkie na ulice ale takze zalezy mi na bezaweryjnosci

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no oczywiscie wydech w MG i wiekszy coolerek tyle ze ja juz to autko tak kupilem ale jakbym zmienial to sam i zaczalbym od seri to chyba najpierw IC potem wydech i na koncu turbawke...

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Miasto
    Rzeszow

    Domyślny

    Rozmaiwlem z Patrykiem na bemowie i mowil ze wystarczy tylko turbo bo cooler jest wystrczajacy ale pewno wydech tez trzebaby bylo zrobic.

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no w sumie nie wiem jaki montuja bo zapomnialem ze ty juz masz nowsze A3 ale w starszych trzeba bylo..no to jak gadales z Patrykiem to wszystko jasne mysle ze nikt ci lepiej nie doradzi...nie wiem jeszcze jak to wyglada ze sprzeglem w nowych a3 u mnie jest wymienione na mocniejsze... ale mysle ze to ci patryk podpowie zalezy jaka bedzie moc po turbo co zamierzasz tam wsadzic???

  7. #7

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Miasto
    Rzeszow

    Domyślny

    Mi sie osobiscie marzy przyrost w granicach 230-240 KM, ale co z tego wyjdzie to sie okaze a co do rodzaju turbiny to z Patrtykiem jeszcze nierozmaialem. Teraz tylko popzostaje dopiac budzet i ostawic a3 do Bielska.
    Raz jeszcze dzieki za pomoc
    pozdawiam

  8. #8

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Targ
    Auto
    Volkswagen Golf VI R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no pomysł ciekawy..jak juz dokonasz modyfikacji to mozesz mi napisać na pm ile mniej wiecej Cie to kosztowało! pozdrawiam

  9. #9
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Comsport ma w swojej ofercie modyfikacje 2.0 tdi 140KM na 240KM. Dzwon i pytaj konkretnie.

  10. #10
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ravraj
    p.s. pozdro dla DTM


    darksmile (lub ktos inny) kiedys wspominal tutaj o turbinie od wersji 170KM ale z tego co byla mowa to roznily sie czy czyms tzn nie byly plug and play moze ktos sie juz rozeznal dokladniej w tym temacie (prospect, darksmile proszeni do tablicy )

    odnosnie wydechu to zawsze warto bylo go zrobic (odetkac) tylko czy jeszcze nie przydalyby sie walki do pelni szescia

    Comsport ma w swojej ofercie modyfikacje 2.0 tdi 140KM na 240KM. Dzwon i pytaj konkretnie.
    wiesz moze co wchodzi w sklad takiej modyfikacji?
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •