Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 241 do 250 z 272

Temat: Elektryczna szyba zacina sie - ślizgi trzymajacy szybe

  1. #241

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Ma ktoś aktualne fotki jak wymienić slizg w 8L 3d bo co wejdę to wygasły linki do fotek

  2. #242
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  3. #243

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Mam problem po wymianie jednego slizgu od strony pasażera nie opuszcza się do konca zostaje około 7 cm szyby

  4. #244

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kościerzyna
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Witam Panowie. Proszę o szybką diagnozę. Audi A3 8L '99. Szyba pasażera się opuszcza normalnie ,ale już nie zamyka. Nawet stopniowe naciskanie szyby jej nie zamyka , tylko do połowy, potem aby ją zamknac jedna osoba musi ciagnac szybe do góry ,a druga naciskac przycisk zamykania szyby.

    Jaka diagnoza , ślizgi czy cały mechanizm szyby do wymiany ? . z góry dzieki i pozdro

  5. #245

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez syjusz Pokaż post
    Jaka diagnoza , ślizgi czy cały mechanizm szyby do wymiany ? . z góry dzieki i pozdro
    Hej,
    Nie zdiagnozujesz, jak nie rozbierzesz. U mnie było tak samo jak opisujesz - po ściągnięciu tapicerki okazało się, że pękł plastik na prowadnicy, przez co szyba się lekko przekrzywiła. Zsuwała się do samego dołu, ale podnosiła się jedynie do połowy i znów zjeżdżała na dół. A żeby domknąć, trzeba było ręką pomagać.
    Znajomy na szczęście miał cały mechanizm włącznie z silniczkiem.
    Pozdro.

  6. #246
    Dodos131's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Witam. Jakis czas temu gdy opusciłem szybe i chciałem ją podniesc to gdzieś w 3/4 drogi zaczeła mi leciec w dół ale po nacisnieciu guzika poszła do góry. Wczoraj gdy też chciałem opuscic szybe i podczas opuszczania usłyszałem jak by pękniecie/trzask tuż pod szybą po lewej stronie, gdy chciałem ją podniesc znowu bylo jak wczesniej czyli sie podnosiła i opusciła ale dało rade ją do konca do góry podnieść dla pewnosci ze działa opusciłem i podniosłem szybe tak jeszcze z 3/4 razy i znowu było słychać te pękniecie. Teraz wole nie opuszczac szyby bo sie boje ze juz mi sie nie podniesie. Ktoś wie moze co to był za trzask? Ktoś miał z tym styczność? Może ślizg poszedł czy coś?

  7. #247
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dodos131 Pokaż post
    Witam. Jakis czas temu gdy opusciłem szybe i chciałem ją podniesc to gdzieś w 3/4 drogi zaczeła mi leciec w dół ale po nacisnieciu guzika poszła do góry. Wczoraj gdy też chciałem opuscic szybe i podczas opuszczania usłyszałem jak by pękniecie/trzask tuż pod szybą po lewej stronie, gdy chciałem ją podniesc znowu bylo jak wczesniej czyli sie podnosiła i opusciła ale dało rade ją do konca do góry podnieść dla pewnosci ze działa opusciłem i podniosłem szybe tak jeszcze z 3/4 razy i znowu było słychać te pękniecie. Teraz wole nie opuszczac szyby bo sie boje ze juz mi sie nie podniesie. Ktoś wie moze co to był za trzask? Ktoś miał z tym styczność? Może ślizg poszedł czy coś?
    Tak jak kolega wyżej napisał nie zdiagnozujesz jak nie rozbierzesz. Zdjęcie boczka drzwi to minuta roboty do tego lusterko z giętką tyczką by się przydało żeby podejrzeć z drugiej strony czy to na pewno ślizg. U kolegi oprócz ślizgu było pęknięte to plastikowe kółeczko co po nim linka chodzi.
    Jeśli chodzi o wymianę ślizgu to ta operacja nie jest jakoś szczególnie trudna.

  8. #248

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Witam. Szyba od strony kierowcy nie chce się zamknąć normalnie. Otwiera się ładnie, ale już przy zamykaniu w połowie znowu się otwiera. Pomaga tylko stopniowe zamykanie. Co jest do wymiany?

  9. #249
    Muzone's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Prawdopodobnie któraś plastikowa prowadnica w mechaniźmie podnoszenia szyb, wystarczy wymienić sam ten plastik, a nie cały mechanizm i będzie banglać. Boczek do rozebrania.

  10. #250

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Muzone Pokaż post
    Prawdopodobnie któraś plastikowa prowadnica w mechaniźmie podnoszenia szyb, wystarczy wymienić sam ten plastik, a nie cały mechanizm i będzie banglać. Boczek do rozebrania.
    Nic trudnego, czy trzeba się pierdzielić jak ze ślizgami?

Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •