Strona 46 z 46 PierwszyPierwszy ... 36444546
Pokazane rezultaty 451 do 458 z 458

Temat: uszkodzony licznik

  1. #451

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SLU
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez renegat207 Pokaż post
    A jakiego programu diagnostycznego używasz? Sprawdź na jakimś innym aucie czy też się nie łączy.
    Przejrzałem jeszcze raz bezpieczniki - wszystkie ok, ale może gdzieś styku nie było bo po tym zabiegu VAG-COM połączył się z pozostałymi modułami.

    Przy liczniku mój komputer wymięka i nie zrobię adaptacji, ale udało mi się wyłączyć immo.

    Żeby ogarnąć adaptację immo w A3 8L 2001 (licznik Jaeger) kupować interfejs VAG K+CAN Commander czy VAG Tacho?

    Dodam, że mam licznik z angola.

  2. #452
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Do Jaegera tylko vag tacho do vdo lepszy vag eeprom programmer do starszych wersji vdo >99r też tacho ogarniesz.

  3. #453

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koszalin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zmieniłem dzisiaj w liczniku jaegera przebieg ( vag tacho ) i przy próbie logowania pin jest odrzucany a na wyświetlaczu pojawia się FAIL. Jest możliwość naprawienia tego ? przebieg zmieniłem na stary, próbowałem zmieniać kodowania ale ciągle to samo.

  4. #454

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam,
    mam problem z obrotomierzem,mianowicie wskazówka działa w zakresie od 0 do 2200 obrotów i na 2200 obrotach zatrzymuje się i ani drgnie dalej.Na mniejszym zakresie obrotów porusza się, lecz czasami potrafi się zaciąć na krótką chwilę na jakimś niższym zakresie obrotów po czym nagle wskakuje na 2200.Audi 1.6 AKL, 98r. bez FIS.Sam samochód rzecz jasna przyspiesza płynnie, i nabiera obrotów tylko sam obrotomierz tego nie pokazuje.

  5. #455

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Połaniec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny Uszkodzony licznik,co teraz

    Witam,mam taki problem z pewną firmą od regeneracji Fis'a z miejscowości Żory.

    Chłopaki ogarniali mi licznik bo pikseli znikały ...
    Niecały rok regenerowali mi fis,początkiem stycznia zaczął się psuć,po prostu wskazówka od prędkościomierza gdy samochód stał chodziła do 5km/h i spadała i tak co chwile. Fis zaczął się obracać w odbicie lustrzane lub ucinało go w pół. Oczywiście gwarancja jest to dzwonie.Mówie,że takie rzeczy się dzieją,oni karzą przyjechać lub wysłać...
    Byłem akurat w Krakowie to myślę przejadę się. Wyciągnęli licznik,popatrzył... i mówi,że mój licznik już jest do kosza ponieważ coś się spaliło i da mi licznik z TDI tylko przełoży mnie graty. Oczywiście mój licznik to VDO... Przełożył,wszystko ok i podłączył no działa. No ok,to wracam. Dolatuje do Krakowa,patrze obróciło. Dzownie następnego dnia mówie,że obróciło,a chłop gada,że to wina jest instalacji w samochodzie,myśle co ku*a? Co jest najgorsze to od czasu do czasu pokazuje mi błąd immo,ale samochód pali jeździ i zapięcia od pasów które moje audi nie posiada 1998r.

    Moje pytanie co teraz ? Nadal wysyłać im liczniki,czy macie kogoś sprawdzonego.

  6. #456
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Laweciarz Pokaż post
    ...Nadal wysyłać im liczniki,czy macie kogoś sprawdzonego
    pisz do mieto3
    https://www.a3-club.net/forum/member.php?840-mieto3

  7. #457

    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Auto
    Audi A3 8L 1.6
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Witam. Zakupiłem sobie Audi A3 8L 1.6 2002r., oznaczenie silnika BFQ, 75KW, 102 KM. Otóż zauważyłem zaraz po zakupie, że mam problem ze wskaźnikiem temperatury. Mianowicie po przekręceniu kluczyka rano pokazywał on 70-75 stopni. Po przejechaniu kilku km zaczął pokazywać 93 stopni po czym temperatura rosła na postojach lub przy wolniejszej jeździe do 115 i załączały się wentylatory. Następnie schodziła do 89 - 93 i tak w kółko. Potem zauważyłem problem ze wskazówką od paliwa, że raz pokazuje tak raz tak. Poprzedni właściciel widocznie miał ten problem i wymienił na wstępie czujnik temperatury. Oczywiście sprzedał mi nic o tym problemie nie mówiąc. Pojechałem do mechanika który stwierdził, że wszystko wskazuje na uwalone zegary. Wstawiłem do elektromechanika który podobno zmienił procek i zrobił też przy okazji podświetlenie wskazówki od prędkości bo nie świeciła. Odpaliłem auto temperatura zaczęła startować. Zalałem benzynkę i jadę. Ku mojemu zdziwieniu zauważam, ze temperatura nie chce wbić się na 90 stopni tylko stanęła przy 75 i przez chwilę zauważyłem, że nieznacznie przygasły wskazówki od temperatury i paliwa. Następnie na postoju temperatura wzrosła do 93 załączyły się wentylatory i spadła do 75 po czym w czasie jazdy powoli wrastała. Zgasiłem silnik, przekręcam kluczyk a tu na blacie 110. Zapaliłem silnik włączyły się wentylatory i zleciało do 89, a potem do 75 i tak w kółko. Wydaje mi się też, że problem ze wskazówką paliwa pozostał. Zadzwoniłem do tego elektromechanika co mi robił te zegary i stwierdził, że muszę mieć uwalony termostat bo on sprawdzał zegary po robocie i wszystko było ok. Kazał mi przyjechać i powiedział, że przy mnie zrobi test i najwyżej poprawi jak coś będzie nie tak. Tylko ja się na tym nie znam. Podobno zegary to Jeager. Koleś wziął za to kupę kasy, a problem pozostał. Boję się, że karze mi wymienić termostat za 180 zł i okaże się, że dalej jest to samo. Doradźcie mi proszę w kwestii tych zegarów jak to wszystko ogarnąć, żeby się nie ładować w koszta i nie dać zrobić w bambuko.

  8. #458
    Gr4phy's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Witam. Mam problem mianowicie zauważyłem że zmieniła mi się data. Jest 28 11 2008 Zegarek idzie dobrze. Ale gdy chce ustawić datę zaznaczam że auto z fisem pełnym i mam tą palemke co się świeci w rogu. To gdy lewy ten przycisk chce wyciągnąć żeby zaczęła mrugać to godz mruga natomiast drugi raz wyciągnę przechodzi od razu na datę i data mruga ale cała nie ze po kolei dzień miesiąc itd. I gdy przekrece w prawo znika mi data, zegarek zostaje. Jak przekrece w lewo to jest data ale nie mogę jej zmienić. Ktoś coś wie czemu tak się zrobiło?

    Chciałem napisać nowy temat żeby się tutaj nie wcinac ale pokazuje mi żeby wybrać prefix. Niestety nie widzę opcji do wyboru. Chyba nie umiem 😞

Strona 46 z 46 PierwszyPierwszy ... 36444546

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •