Strona 3 z 46 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 458

Temat: uszkodzony licznik

  1. #21
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Mieto nie odpowiedziales mi na gg.

    Czy licznik z a6 przedliftowej przerobisz licznik poliftowy tak jak mi to zrobiles w a3??? Wloze poliftowy tam?? Masz taka mozliwosc???
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  2. #22
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    oczywiscie ze przerobie
    nie ma problemu
    na GG tez poszlo
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  3. #23
    Madzia2488's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Władysławowo / Wejherowo
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam
    Przyjeżdżam 3 dni temu do domu, wstawiam samochód, wyłączam silnik, wyjmuję kluczyk ze stacyjki a prędkościomierz nadal się pali, jest dalej podświetlony. Ta część licznika w ogóle nie gaśnie. Licznik jest diodowy. Wszystko wyszło pół roku po kupnie samochodu. Możliwe, że wcześniej ktoś grzebał przy tym liczniku, cofnął przebieg? Miał ktoś podobny problem? Dodam jeszcze że samochód był podłączany pod komputer i nie wykazało żadnych błędów, wszystko jest okey.
    numer licznika - 8LO919860
    Dzięki za pomoc

  4. #24
    owieczka's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    1.9TDI AXR+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    Raczej ciężko będzie coś zrobić jak nie wyskakują błędy. Możesz spróbować przejechać wsztystkie testy w 17-instruments i wtedy sprawdzić błędy.
    P.S. Jakby co to mam do sprzedania taki sam sprawny lincznik już z PINem w małych pieniądzach. Jakby co to pisz na PW

  5. #25

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kalisz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    To ja może tutaj wrzucę swój mały problem z obrotomierzem którego jak sądzę nabawiłem się przez niezbyt umiejętną próbę skasowania komunikatu inspekcji... A wiec wciskając prawy przycisk i przytrzymując go włączyłem zapłon następnie wyciągnąłem lewy przycisk, na miejscu dziennego przebiegu pojawiły się jak dobrze pamiętam 0006/7 takie liczby i jak to ciekawość ludzka musiałem coś poprzyciskać (zmienić wartości) ponieważ po ponownym wejściu w te opcje widniało już 0000. Nie było by problemu ale od tamtej pory (myślę że to była przyczyna) obrotomierz przekłamuje o 400 obrotów. Oczywiście starałem się 'naprawić' swój błąd w sztuce i po wielu trudach zmieniłem te jedna cyfrę na końcu no i pojawił się piękny napis FAIL... i nie wiem jak to dalej ugryźć a obrotomierz wciąż kłamie... Do tego nie wiem jaki to może mieć wpływ i na co i czy faktycznie moja ingerencja sprawiła złe wskazanie ? Tak więc prośba z mojej strony o poratowanie człowieka w niewiedzy.

  6. #26
    owieczka's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    1.9TDI AXR+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    Jak masz vaga to sprawdź błędy i zrób kalibracje może pomoże

  7. #27

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kalisz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    W piątek właśnie będę miał możliwość wpięcia jej pod kompa mam nadzieje że to zaradzi i dzięki za podpowiedz

  8. #28
    hardy's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    14 razy

    Thumbs up problem licznika rozwiązany

    Ja mój problem z licznikiem (dokładnie ze wskaźnikiem temperatury i paliwa) rozwiązałem dopiero po wysłaniu go do forumowicza Mieto3. Gość zajmuje się licznikami więc bez obaw. Można u niego załatwić licznik testowy i sprawdzić czy wina leży na pewno po stronie licznika.
    Dodatkowo miałem problem z instalacją i podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałem się co może być nie tak i jak tą usterkę usunąć. Gdyby nie jego pomoc to pewnie zostawiłbym nie małą kwotę u elektromechanika bez pewności że wszystko jest zrobione tak jak należy. Gorąco polecam
    Zużycie paliwa - Motostat.pl

  9. #29
    Misieq9999's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Znowu ja mam problem ze wskazówką prędkościomierza. Na biegu jałowym wskazuje ok 65km/h a jak dam mocniej gazu to skacze po ok 200 i znowu spada na jak sa wolne oboroty. Jak jade to przy ostrzejszym przyspieszaniu działa normalnie ale jak odejme gaz to wariuje. To wina licznika, czujnika na skrzyni czy może czegoś jeszcze? Dodam że auto to A3 AHF 98 rok zwykły licznik bez FIS.

    Aha przy teście licznika w Polskim VAG wskazówka równo idzie aż do 240 i wraca na swoje miejsce więc teoretycznie mechanizm wskazówki powinien być ok.

  10. #30
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Obstawiam czujnik na skrzyni
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

Strona 3 z 46 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •