Pokazane rezultaty 1 do 10 z 10

Temat: kluczyk a immobilizer

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Talking kluczyk a immobilizer

    chlopaki pomocy juz mam ten kluczyk dorobilem grot , zakodowalem kluczyk otwiera i zamyka drzwi ale jak chce odpalic po 2 / 3 sekundach zapala sie na liczniku zolty kluczyk czyli immobilizer co teraz cos jeszcze wagiem mam zrobic tak dla zasady sprostuje wczesniejszy scyzoryk zgubiem po meczarniach doszedlem do tego etapu

  2. #2
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    kolego pozostalo ci zakodowac kluczyk do immobilizera, jak znasz PIN to jestes w domu, 17instr potem logowanie(11) i podac pin, potem adaptacja i wybrac grupe 21, a potem podac wlasciwa ilosc kluczykow potwierdzic i wwyjsc zamykajac program.............ale bylo to juz wiele razy i tak za duzo sie rozpisalem
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    witam ponownie mam pin mozesz mi krok po kroku napisac co mam zrobic bo naprawde nie moge znalesc... z gory dzienx

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biedrusko/Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    użyj szukajki!!! było wiele razy!!! :/

  5. #5

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    "użyj szukajki!!! było wiele razy!!! :/ " oto co znalazlem w calym forum czy to jest wiele razy !!!
    --------------------------------------------------------------------------------

    Chciałem zakodować kluczyk w moim a3 8L ponieważ był wymieniany licznik, mam jednak problem. Posiadam pin code, loguje się nim w 17 instrument, potem login zostaje przyjęty, wchodze w adaptacje i na kanale 21 jak i na kanale 1 jest error, prosze o pomoc....z góry dzięki

  6. #6
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotr_AS Pokaż post
    "użyj szukajki!!! było wiele razy!!! :/ " oto co znalazlem w calym forum czy to jest wiele razy !!!
    ...po wpisaniu w szukajkę "kodowanie kluczyka" http://forum.a3-club.net/showthread.php?t=197.html

    http://a3-club.net/forum/showthread....yka#post242678

  7. #7
    cygan19's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno / Kazimierz Dolny
    Auto
    CCCO A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    koledzy mam takie pytanko wymienilem akumulator i drugi raz po wymianie jak odpalilem zlapal mnie immobilizer nie wiem czy to moze byc powiazane z wymiana nowego aku czy nie ale nie moge odpalic auta co z tym zrobic? elektryk sie klania czy moze przez vaga da rade cos zdzialac? mam zwykly jakis kluczyk i nie wiem moze jest mozliwosc ze sie rozkodowal jakos nie jestem w temacie.. jeden elektryk powiedzial ze jesli jest to co mysli to koszt tego 250 ziko i tyle sie dowiedzialem;/ sorry jesli zly temat ale nie chcialem zakladac nowego zeby nie smiecic

  8. #8
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    wymiana aku nie ma znaczenia
    chyba ze zwarcie zrobiles zakladajac odwrotnie klemy ( bo i takie przypadki spotkalem)
    na poczatek przeczytac bledy z licznika i ze sterownika silnika
    wtedy bedzie mozna cos podpowiedziec
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  9. #9
    fredi.master's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    63 razy

    Domyślny

    Ale zwarcie chyba też nie będzie przyczyną - sam z głupoty zrobiłem zwarcie na aku i nie miałem problemu z immo

    Sponsorem postu jest I9300
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic7010_7.gif

  10. #10
    cygan19's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno / Kazimierz Dolny
    Auto
    CCCO A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    nie ma opcji ze zrobilem zwarcie predzej tak jak piszesz odczytac bledy.. bylem wczoraj u jednego elektryka i sie pytalem czy da rade podpiac pod kompa zeby wgl zobaczyc czy jakies bledy sa a on mi na to powiedzial ze to nei ma co podpinac bo to nic nie da tylko jesli jest to co mysle to 250ziko bedzie kosztowac wiec mu podziekowalem za taka pomoc i jutro jesli nie uda mi sie zwerbowac tu na miejsce jakiegos innego elektryka to bede musial zaciagac auto do niego;/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •