Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 14

Temat: JVC G322 i HERTZ DSK 165 co sadzicie?

  1. #1
    pago's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny JVC G322 i HERTZ DSK 165 co sądzicie?

    Witam wszystkich. W najbliższym czasie zamierzam kupić sobie radio do swojej A3. Narazie wybór padł na JVC G322. Co sądzicie o nim? Jakie ewentualnie inne? Radio musi mieć oczywiście MP3, kolor pasujący do tapicerki, czyli najlepiej czarny, podświetlanie wiadomo, czerwone. Radio to posiada wielofunkcyjne pokrętło które mi osobiście bardzo pasuje.

    Do wygłuszenia drzwi będe chciał użyć mat APP, proponujecie może coś innego? Jeżeli tak, to co?

    Głośniki na przód jak na razie zdecydowałem się na HERTZ DSK 165. Jaka jest wasza opinia na ich temat? Co w zamian nich za te same pieniądze polecacie? Mam zamiar poprowadzić jeszcze jakieś lepsze kable do głośników.

    Proszę o waszą opinię, z góry dzięki ;]

    [ Dodano: Sro 27 Wrz, 2006 00:03 ]
    Aha i jeszcze, czy te podstawy mocujące głośniki będą się nadawać? http://www.allegro.pl/item130245174_..._glosniki.html

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pago
    Do wygłuszenia drzwi będe chciał użyć mat APP, proponujecie może coś innego? Jeżeli tak, to co?
    tasma dekarksa do kupienia w kazdej castoramie i obi - najlepiej firmy soudal
    Cytuj Oryginalnie napisane przez pago
    Aha i jeszcze, czy te podstawy mocujące głośniki będą się nadawać? http://www.allegro.pl/ite...e_glosniki.html
    napewno nie - seryjnie nie wlozysz nic wiekszego od 13'tek a zeby zamontowac 16'tki potrzebujesz odpowiendich paneli
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3
    pago's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mógłbyś podać mi jakiś link do tego, albo dokładnie jak to się nazywa? Bo nie mam pojęcia nawet za bardzo jak to wygląda. Chyba, że sobie sam takie zmontuje ;]

  4. #4
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pago
    Mógłbyś podać mi jakiś link do tego, albo dokładnie jak to się nazywa? Bo nie mam pojęcia nawet za bardzo jak to wygląda. Chyba, że sobie sam takie zmontuje ;]
    chodzi Ci o panele by zamontowac wieksze glosniki? jesli tak to chwilowo nie ma ich na allegro ale chodzi mi o cos podobnego: http://www.powe.com.pl/index.php/cPath/24
    swego czasu na allegro byly na jeden glosnik jak i na dwa - poszukaj na forum w starszych tematach - byla o tym juz dyskusja i to nie raz
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  5. #5
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    moze mi ktos rozjasnic temat.... mianowicie ile trzeba wlozyc, zeby poczuc znaczna roznice od serii? zakladajac, ze nie chce miec w bagazniku skrzyni, ani grzebac w glosnikach z tyl... czy takie zalozenie jest prawidlowe i czy poradze sobie sam z zalozeniem 16ek, myslalem nad hertzami, co z ta przejsciowka dystansow (prosilbym o lina)!?

  6. #6
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    konstrukcja drzwi w a3 8l pozwala na zalozenie max 13cm glosnikow z przodu bez przerabiania za pomoca takich chociazby lipnych przejsciowek http://allegro.pl/item406269512_dyst...z_niemiec.html

    jesli chcemy zalozyc 16cm glosniki trzeba zdecydowac sie na przerobki tapicerki.
    w warsztacie c-a ok 400zl.
    mozna kupic panele z www.taschki.pl
    zrobic samemu jak Trociniarz lub najtanszy sposob to przerobka drzwi wg brodskyego http://www.forum.a3-club.net/showthread.php?t=6&page=9

    do wytlumienia drzwi najlepiej uzyc mat app miekkich lub mat soudal

    kable glosnikowe najlepiej 2,5mm2

    najwieksi konkurenci dla hertza dsk to helix (dark) blue oraz powerbass s6c.

    massivo jesli zainstalujesz sobie jeden z powyzej podanych zestawow glosnikowych z wytlumionymi drzwiami to mysle ze powinienes byc zadowolony z efektu juz na samym radiu bez pieca
    Ostatnio edytowany przez panbodzio - 04-08-08 o 15:47
    c-a sie robi powoli...

  7. #7
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a to pieprze ta cala ceregiele z 16stkami na przod...
    domyslam sie, ze na tyl nie ma sensu klasc 16stek, bo psuje to scene, tymbardziej, ze nikogo tam nie woze... 13stka nie zagra tak dobrze jak 16tka... wiec jest sens wymieniac ori glosnik czy cieszyc sie tym co jest? jakies szczegolne efekty uzyskam jezeli dam jakas 13ke na przod i skrzynie na tyl?:>

  8. #8
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    wymieniac ori glosniki zawsze jest sens. no chyba ze ma sie zestaw b&o

    nie wiem czego sluchasz i jakie masz dokladnie oczekiwania od sprzetu ale 13cm glosniki nie daja dobrego basu a raczej kickbas.
    dobry 13cm zestaw odseparowany prawidlowo zainstalowany da ladna srednice i gore a jesli dorzucisz skrzynke na kipe do na brak basu nie powinienes narzekac.
    c-a sie robi powoli...

  9. #9
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    to powiedzmy ze daje 13... dobre 13stki... musze wygluszac, czy zdejmuje tapicerke, daje przejsciowke dystansow, wrzucam glosnik, skrzynke do tyl i hula!? ile taka inwestycja, podaj dla wersji ze skrzynia i bez... skrzynke juz bym bral ze wzmakiem
    glownie trance, vocal trance i rap... czasami polski hh

  10. #10
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    massivo no tak po krotce opisales co musisz zrobic aby hulalo
    konfiguracji sprzetowych mozna sobie ukladac mnostwo - poczytaj na forum juz pare ludzi sobie sprzet dobieralo, bedziesz mial punkt odniesienia.
    ew priv
    c-a sie robi powoli...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •