Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Jaki zestaw wybrac Pomocy

  1. #1
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny Jaki zestaw wybrać Pomocy

    Witam wiem ze podobnych tematów było juz sporo ,ale zaznaczam ,ze podobnych heeee.Chciałem sie drogch klubowiczów i maniaków muzy doradzic o jakis dobry zestawik do około 1000 zl tzn skrzyna ,lub tuba i wzmacniacz mysle ,ze 2 kanałowy bo tylko chcę go podłączyc do sub albo do tuby .Dodam ,ze interesuje mnie mocny i głeboki bas raczej do muzy (dance) wiec doradzcie cos godnego uwagi i co bedzie fajnie grało,nie interesuje mnie sam głosnik tylko juz wbudowany w sub albo tube,no i dobry wzmacniacz dobrany do zestawu
    Pozdro i dzieki za opinie i sugestje

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    po pierwsze proponuje nazwac poprawnie temat tzn by nie byl wieloznaczny tylko mowil o jaki zestaw Ci chodzi

    po drugie najlepszym wyjsciem bedzie odwiedzenie jakiegos forum o tematyce car-audio np. http://www.audiocar.pl/forum/forum.html lub http://www.caraudio.pwii.pl/forum.php itp
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3
    MS's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    DW
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Szczerze mówiąc to głęboki bas nie wynika z tuby (broń boże) ani z suba.

    Sub bas w założeniu ma za zadanie wytwarzać drgania bardziej już oczuwalne niż słyszalne z racji na niskie częśtotliwości jakimi gra. Oczywiście zakres częstotliwości jest do wyregulowania. Głosniki subowe są raczej "dopełnieniem" systemu przedniego i bas o którym piszesz powinien wydobywać się z przednich głośników nie z tuby czy skrzynki.

    Pozdrawiam
    A3 & A4
    Masaż z dojazdem - Wrocław
    a3-club.net/forum/showthread.php?p=472966#post472966
    ZAPRASZAM

  4. #4

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    A6
    Silnik
    1.9TDI AGR

  5. #5

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    @ChEsTeR
    Czym planujesz zasilic ta skrzynie?
    Miałem ta z drugiego linku spieta z zmostkowanym wzmacniaczem Crunch moc szczytowa ok1000 rms chyba 250 chodzilo to calkiem fajnie jedynie w aucie(audi 80) bylo malo przodu ze wzgledu na 10 na podszybiu.
    Obecnie planuje ta z trzeciego linku spieta z monoblokiem gto 601.1
    mozesz dac mi info jak dokonasz wyboru i odsluchu bede wdzieczny

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Subwoofer + wzmak

    ktory subwoofer lepszy:JBL GTO 1204 BR czy JBL GTO 1204 BP do tego chciałbym wzmaka JBL GTO 755.6 . Czy według was to dobry pomysł? Myśle przyszłościowo gdyż chce pózniej wymienić przednie głośniczki a ten wzmak ma opcje :moc przy połączeniu zmostkowanym 2 x 150 W + 260 W , skrzynke podepne pod 260w i 2 głośniki na przód będą miały po 150w... Co o tym sądzicie?

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    polecam forum na portalu motonews.pl - jest tam dział car audio i tam odpowiadam na wszystkie pytania ja albo dobry kolega po fachu również
    tutaj pisać za dużo nie bede bo obraże na samym wstepie mojej obecnosci na forum 90% "szczesliwych" posiadaczy niebieskich kropek i pioneerów

    a tak na marginesie zupełnie, ale jednak po części w temacie, wiecie ze mieli wprowadzić ustawę o zwężeniu ferrari 126 p o 0,5 metra? - żeby dresik mógł oba zimne łokcie reprezentować ale ustawa nie przeszła, bo z tyłu na szybie 126p nie miescił sie napis PIONEER

    co do basu- tak zupełnie ogólnie, polecam sie zastanowić co ten sub będzie uzupełniać, bo takie jest zadanie suba i sub gra w środku tylko wtedy kiedy UZUPEŁNIA i wtedy go czuć, w przeciwnym wypadku jedynie pomaga dowiedziec sie nam nowych ciekawych rzeczy o aucie, np ze mamy słabo przykrecone tablice lub jakies luźne elementy w bagażniku.
    Więcej da porządny system przedni z wytłumionymi drzwiami, niż kiepski bas.
    Czasami jak odłączam tył w aucie to nikt nie wierzy, że gra tylko przód - kwestia dobrego wyboru midbasu (schodzącego dość nisko o lekko basowej specyfikacji) no i stworzenia mu porządnych warunków do grania.
    No ale żeby cos takiego osiągnąć, trzeba zaufać specjalistom, a nie zawsze i nie każdy to robi bo woli po swojemu

  8. #8
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ania-MaxCarAudi, przyznam ze dobrze gada polac jej dlaczego ?

    ostatnio na zlocie byl CZAPU ma zrobione autko przez GT (galerie tonow) pokazal mi jak moze grac przod na 13cm + twity i wyciszenie NIE MOGLEM UWIERZYC ZE TO TYLKO PRZOD I ZAGLADALEM DO TYLU lol faktycznie tyl odlanczal sam przod gral genialnie
    420 500 km
    1

  9. #9
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ano podstawa do dobry sprzęt i wyciszenie.
    a niski z przodu basik umozliwia osiagniecie orgazmu... prawda Aniu?
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PITERd
    ano podstawa do dobry sprzęt i wyciszenie.
    a niski z przodu basik umozliwia osiagniecie orgazmu... prawda Aniu?
    właśnie tak! odpowiednie, pozytywne wibracje
    btw w razie jakichs pytan odnosnie sprzetu, mozecie pisac na GG albo na maila

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •