Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 15

Temat: Rasowanie sportback

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Rasowanie sportback

    Nie jestem bardzo obeznany w temacie tuningu ;-/ Dlatego możliwe będzie, że założenie tego tematu jest bezsensowne, więc przepraszam. Zauważyłem, ze sporo osób tuninguje samochody. 4 tematy niżej ktoś tuningował disla w comsport. Mam pytania, czy moją a3 sportback 2005r. można stuningować o jakiś znaczący sposób?? Ile kosztuje taki tuning, ile dodaje koni mocy, ile trzeba czekać na samochód, znacząco zwiększa się spalanie?? Wybaczcie, ale jestem całkowicie zielony, za wszelkie info. serdecznie dziękuje.
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  2. #2
    Skapol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chudów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Szukajka - przyjaciel
    http://www.a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=1974

    http://www.a3-club.net/forum/1-vt139...alanie&start=0

    Program ~ 1700 zł
    Turbina - 4500 zł
    Wydech ~ 1800 zł

  3. #3

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Na stronach firm zajmujacych sie chiptuningiem znajdziesz podstawowe informacje na temat modyfikacji - czym sa i jakie wymierne korzysci mozesz otrzymac.. dla przykladu: www.compsport.pl , www.tdi-tuning.pl

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    mozesz nie znalezc tylko o spalaniu.. ale powiem ci tak ja jezdzilem ostatnio na programie ze 130 do 180 koni i przy normalnej jezdzie 6l z kawaleczkiem a jak butujesz to troche wiecej ale wrazenia z jazdy sa calkiem inne..polecam namawiam trwa to krotka bo pol dnia gdzies ale naprawde warto polecam compsportow..

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Skapol
    Szukajka - przyjaciel
    W temacie "Chip tuning w szczecinie" pisałeś, że na a3 forum jest niewiele tematów o dislach i że na pewno nikt nie odeśle nikogo do "szukajki"
    PS: Bez obrazy, tak to tylko napisałem, nie mam żadnych pretensji

    Trochę to wszystko drogie ;-/ jak na razie nie zarabiam, jestem studentem wiec będe musiał trochę czasu zbierać. Ale w przyszłości kto wie... dodatkowe konie zawsze mile widziane

    O, pomyślałem jeszcze o jednym. Jest to taka spontaniczna decyzja, nie szukałem na forum więc bez obrazy, ze pytam. Czy znacie jakąś stronę internetową gdzie mogę znaleźć jakieś końcówki tłumików do mojej a3 które będą dawały fajny pomruk? Pytam o strony dlatego, że chciałbym przed kupnem usłyszeć jak brzmią.
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    jezdzic nowa A3 2.0 tdi jako student... hmm co sie dzieje w tym panstwie


    PS: nie znajdziesz dzwiekow jakie daja tlumiki.. na stronach www

  7. #7

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Powiedzmy, że mi się trafiło Więc co do tłumików, to są jakieś specjalne oznaczenia, skąd będe wiedział czy tłumik będzie można założyć??(a3 sportback 2005 tdi) Wybaczcie, ze pytam o takie rzeczy, ale jestem kierowcą od roku i nie interesowało mnie to wcześniej aż tak bardzo. A taki temat przyda się na forum
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  8. #8

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Botage
    W temacie "Chip tuning w szczecinie" pisałeś, że na a3 forum jest niewiele tematów o dislach i że na pewno nikt nie odeśle nikogo do "szukajki"
    PS: Bez obrazy, tak to tylko napisałem, nie mam żadnych pretensji
    Skapol to napisal w chwile po narodzeniu sie forum teraz jest juz troche info w naszym archiwum..

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Botage
    Powiedzmy, że mi się trafiło Więc co do tłumików, to są jakieś specjalne oznaczenia, skąd będe wiedział czy tłumik będzie można założyć??(a3 sportback 2005 tdi) Wybaczcie, ze pytam o takie rzeczy, ale jestem kierowcą od roku i nie interesowało mnie to wcześniej aż tak bardzo. A taki temat przyda się na forum
    no pewnie na stronie chociazby renomowanego remusa mozna uslyszec dzwiek.. ale to nie jest godna polecenia metdoa. sa tlumiki dedykowane do danego modelu (oferowane przez sklepy internetowe) oraz uniwersalne (najczesciej traktowane spawarka).. proponuje zebys podjechal do tlumikarza - naswietli sprawe i z pewnoscia doradzi

  9. #9

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Skapol to napisal w chwile po narodzeniu sie forum teraz jest juz troche info w naszym archiwum..
    W takim razie przepraszam bardzo Wynagrodze mu to piwem jak się spotkamy na zjeździe
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    zadzwon tu najlepiej ci doradza moim zdaniem chyba njalepsi specjalisci na rynku:

    http://www.mgmotorsport.pl/index.html

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •