Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Czujnik temperatury AGU

  1. #1
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Czujnik temperatury AGU

    Ktos wie jaki symbol ma czujnik temperatury w A3 silnik AGU?
    Nie wlacza sie mi sie wentylator - wlaczal sie od czasu do czasu w wakacje a teraz jakos juz nie chce.
    Termostat jest dobry wiec stawiam na czujnik temperatury plynu w chlodnicy

    Nie wiem czy to jest ten: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81067426
    Czy ten: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79959217

    Na jaki wydatek mam sie przygotowac
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    zanim zabierzesz sie za czujnik sprawdz kabelki od masy wiatrakow pod akumulatorem i w jego okolicach.

    za dwa miesiace temu podgotowal mi sie samochod w korku bo sie wentylatory przestaly wlaczac... sprawdzilem bezp, przekazniki, zwieram czujnik nie dzialaja, poprowadzilem ima bezp zasilanie na krotko z aku - dzialaja. ktoras masa przykrecona do nadwozia byla zasniedziala

    sa chyba ze 3 miejsce w ktorych masa jest przykrecowna do nadwozia w okolicacj aku, trzeba wyjac aku i wykrecic podstawke pod aku.

    jesli okaze sie ze to czujnik (jeden jest od temp a inny wlasnie od zalaczania wentylatorow) to spradz dokladnie ksztalyt kostki.
    ja kupowalem w aso po nr czesci i czujnik pasowale ale kostke w instalacji auta mialem ciut inna (zaokraglone dwa rogi_ i nie dalo sie podlazyc mimo ze zamawiane z ETKI po VINie auta
    byla chyba po prostu w kotryms roku jakas zmiana tej wtyczki

  3. #3
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    byla chyba po prostu w kotryms roku jakas zmiana tej wtyczki
    dokladnie tak jest z niektorymi wtyczkami - ja musialem zaworek N75 podlaczyc narazie krokodylkami bo wtyczki nie moge dorwac

    a co do problemu Artura to juz mu radzilem co ma najpierw zrobic i co sprawdzic
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  4. #4
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Dokladnie - niebawem wymiana oleju wiec wtedy sie zobaczy czy wentylator smiga
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •