Pokazane rezultaty 1 do 10 z 60

Temat: 1.6 szarpie dławi na niskich obrotach

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny 1.6 szarpie dławi na niskich obrotach

    Hej.

    Mam taki problem, że auto na niskich obrotach szarpie.
    Szczególnie odczuwalne jest to w korkach (1 i drugi bieg) kiedy puszczam gaz i obroty spadają nierówno, szarpiąc całym autem. Jest to wyjątkowo irytujące i aż wstyd pomyśleć jak to wygląda z zewnątrz.

    Czytałem na forum, że w wielu przypadkach przyczyną jest brudna przepustnica.

    Dlatego proszę o namiar na jakiś sprawdzony warsztat we Wrocławiu albo nawet aso. Namiar na miejsce gdzie tą prostą czynność wykonają prawidłowo lub też znajdą przyczynę moich problemów.

    Po kilku wizytach w warsztatach (w których zapewniają że na vagu jest wszystko ok) mam raczej wrażenie ze mechanicy ci nie bardzo mają pojęcie jak odczytać to co pokazuje komputer.

    Nie mam już ani czasu ani kasy na jeżdżenie po magikach, którzy po kasę chętnie wyciągają ręce ale efektu pracy nie ma

    Może ktoś z forumowiczów ma wiedzę i chęci by mi pomóc, taką przepustnicę wyczyścić i zaadaptować (oczywiście zapłacę lub odwdzięczę się w inny wybrany sposób -> np. piwko )

    A może wcale nie jest to przepustnica.

    Ostatnimi czasy wymieniłem świece i kable.

    Będę wdzięczny za polecenie warsztatu/aso (wrocław) i wogóle za jakakolwiek pomoc.

    Pozdrawiam M.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 14-01-17 o 14:16

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •