Strona 117 z 132 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,161 do 1,170 z 1318

Temat: felgi z ET z poza dopuszalnych tolerancji. Tak, ET<=35 będzie tarło!

  1. #1161
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Audi S3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BRC
    Pomógł
    raz

    Domyślny felgi z ET z poza dopuszalnych tolerancji. Tak, ET<=35 będzie tarło!

    koledzy mam pytanie chciał bym założyc na lato do mojego s3 8p felgi rotor 19cali 8.0 szerokie jakie musiał bym mieć et teraz mam 18 i et50 zeby nic nie przycieralo lub czy takie felgi podejdą do auta
    Ostatnio edytowany przez Pcmirek - 10-02-18 o 17:44

  2. #1162

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Witam. Panowie, chciałbym prosić o pomoc w wyborze nowych felg do mojego auta. Konkretnie to chodzi mi o osadzenie, bo wzór i średnicę już wybrałem. Planuję kupić felgi MOMO Win Pro Black matt, 17" szer. 7" (zależy mi na wymiarach zbliżonych do fabrycznych). w ofercie są ET 38 i 45. Które będą lepiej pasować i czy nie będzie jakichkolwiek problemów z przycieraniem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  3. #1163
    PamaB's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    88 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Oba zestawy będą pasować i na żadnym nie będzie obcierek. ET38 będzie lepiej wyglądać.

    Tapatalk

  4. #1164

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    No to super, dziękuję za odpowiedź. A jeszcze mam takie pytanko: Czy im szersza felga, tym ET musi być większe? Czy np. mając obręcz 17" o szer. 7.5" muszę wybrać ET 45 czy mogę założyć ET35 i nie będzie żadnych problemów?

  5. #1165
    PamaB's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    88 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Generalnie im większa szerokość, tym większe ET. Jeśli chodzi o zestaw 7.5j ET35, polecam przeczytać tytuł tematu: tak, będzie tarło.

    Tapatalk

  6. #1166

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witajcie,
    Przejrzałem prawie 100 stron postu i nie znalazłem kombinacji, która by mnie interesowała.

    Mam możliwość kupna felg z Audi 5x112 8J ET45 na ładnych oponach tu pojawia się problem bo ich rozmiar to 245/40, stąd moje pytanie. Felgi mają niestety otwór centrujący 66,6 więc przed ich zakupem muszę również zaopatrzyć się w pierścienie centrujące, jednak czy warto ? Audi A3 1.9 Sportback dźwignięte na 140km.
    Jak z tymi oponami ? Bo wyczytałem że ET jest dobre, a mięso i rocznik gum naprawdę godny uwagi. Rzadko zdarza się mi mieć kogoś na pokładzie, ale np na wakacje jeżdzę za granicę i nie chciałbym napotkać się na jakieś niespodziewane sytuacje.

  7. #1167
    _danielllo_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRAKÓW/CHRZANÓW
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez casijks Pokaż post
    Witajcie,
    Przejrzałem prawie 100 stron postu i nie znalazłem kombinacji, która by mnie interesowała.

    Mam możliwość kupna felg z Audi 5x112 8J ET45 na ładnych oponach tu pojawia się problem bo ich rozmiar to 245/40, stąd moje pytanie. Felgi mają niestety otwór centrujący 66,6 więc przed ich zakupem muszę również zaopatrzyć się w pierścienie centrujące, jednak czy warto ? Audi A3 1.9 Sportback dźwignięte na 140km.
    Jak z tymi oponami ? Bo wyczytałem że ET jest dobre, a mięso i rocznik gum naprawdę godny uwagi. Rzadko zdarza się mi mieć kogoś na pokładzie, ale np na wakacje jeżdzę za granicę i nie chciałbym napotkać się na jakieś niespodziewane sytuacje.
    Felgi o tych parametrach wejdą tak na styk bez obcierek ale opona max 225 no i jak już zauważyłeś musisz dołożyć pierścień centrujący na 57,1. Opony 245/40 skoro są jeszcze spoko to sprzedasz na olx a kupisz takie jakie mają być.

  8. #1168

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez _danielllo_ Pokaż post
    Felgi o tych parametrach wejdą tak na styk bez obcierek ale opona max 225 no i jak już zauważyłeś musisz dołożyć pierścień centrujący na 57,1. Opony 245/40 skoro są jeszcze spoko to sprzedasz na olx a kupisz takie jakie mają być.
    Czyli rozumiem ze na tej oponie nie da rady jezdzic bez problemow z obcieraniem? Nie mam sie ochoty bawic w kupno felg potem jazdy z oponami do sciagania zakładania itp.

  9. #1169
    DarveN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny

    Witam szanowne grono ekspertów.
    Chciałbym i ja wyciągnąć rękę o pomoc. Konkretne pytanie żeby zostało dla potomnych.
    Audi A3 8P 2005 5 drzwi, 3.2 quattro, na GWINCIE, kostki brukowej na płasko nie przejadę na felgach 17".
    Chce kupić nowe fele tylko i wyłącznie 19".
    Pytanie 1: Proszę powiedzcie mi jakie dokładnie felgi mam szukać żeby weszło na równo z nadkolami i nie obcierało przy max obciążeniu. ET? J (chyba 8,5)? Otwór centrujący zdaje się 57,1? czy 4 takie same?
    Pytanie 2: Jakie opony szukać do wyżej wymienionych felg.
    Dziękuję za odpowiedzi

  10. #1170
    PamaB's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    88 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Albo na równo z nadkolami, albo bez obcierek. Ewentualnie srogi naciąg, ale nie wiem w co celujesz.
    Opona 225/35, ewentualnie 215/35 jeśli myślisz o spasach.
    Szerokość zależy od Ciebie, od niej zależy ET.

    Tapatalk

Strona 117 z 132 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •