Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Zmiana radia symphony na 2din

  1. #1
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Zmiana radia symphony na 2din

    Mam u siebie symphony radio - 2din i BOSE do tego [wzmak, sub, glosniki]
    Chcialbym sobie kupic radio 2din z wy?wietlaczem lcd, i aby obecny system gral jak teraz. Czyli zadowalaj?co
    Druga opcja to rns-e ale to troch? rze?by..
    Co mo?ecie poleci??
    Fajny jakby by?a nawigacja tez
    Znalaz?em ramk?: http://allegro.pl/show_item.php?item=467981699 w kt?ra idealnie w?a?nie wpasuje si? takie radio..
    Aby czytalo dvd/divx no i jakosc mp3 byla super
    Trociniarz? Cassel?
    Acha no i aby cena mnie nie zabila...
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #2
    Yel0n's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Mustang s550
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    hmm.. neo, wszystko zalezy od tego co dla ciebie jest najwazniejsze. ( muzyka, śmeo video, które i tak sie zadko oglada , no chyba ze bachorka z przodu wozisz, czy nawigacja z czego co slychac nie jest bardzo wazna.

    co do muzyki to powiem ae swojego doswiadczenia... jak chcesz dobrze posluchac to nie w mp3, no chyba ze lubisz okrojone pasmo dzwieku. Wiele osob chwali mp3, a nie wykorzystuje tego wcale. Nagrywaja po 120 utworó i tak sluchaja kilku ulubionych. Ja do dobrej nuzyki uzywalem CD, pltki sa tanie a jakosc odczywalna. ( dobre radio na samo cd to kultowy pioneer deh-p94 - duuuzo opcji oraz procesor dsp)

    Co do radia z mp3, bardzo zadowolony bylem z jakosci dzwieku w JVC 909 do dzis je mam , oraz dwa Alpine 9812rr/rb lub 9855. Jvc spokolne krystaliczne brzmienie bez mocnych basów, 9812 rakieta - 60watt na kanal, polecany jako jednosta dorze napedzajaca glosniki bez ddtakowego wzmacniacza, oraz 9855 z mozliwoscia regulacji przsylanego pasma na kazdy glosnik ( opcja ) zwrotnice o roznych spadkach decybeli na sinusoidzie i takie tam do dobrego zestrojenia.

    no ale to sa opcje jezeli chodzi o dobra muze w/g mnie

    Co do jednostek ktorych glownym zadaniem jest wyswietlanie filmow, nie mam duuzej orientacji.

    Co do nawi w dwudinowcach tez zbytnio nie pomoge... mysle ze ori opcja jest najfajniejsza.

    wszystko jednak zalezy od tego co dla ciebie w aucie jest bardzo potrzebne .. na tyle by zmienic to co dzis jest dla ciebie zadowalajace.

    pozdr

  3. #3
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Artur, jeśli chodzi o stacje 2din, które mają wszystko na pokładzie to do wyboru mamy Pioneera lub Kenwooda. Pioneer to modele Avic d3 , avic hd3. Kenwood to np DNX 5520 z wbudowany Garminem. Każda z nich ma navi, divix , zmienne podświetlenie przycisków, do każdej można dokupić moduł bluetooth dla pełni szczęscia.

    Pionerka mozna trafić od 1800-2500zł HD3 jest droższy bo ma twardy dysk i wieksza matrycę i bodaj wbudoway bluetooth, Kenwood jest świetną stacją ale mniej jak 3,5 klocka ciężko kupić bo mało tego na rynku wtórnym. Brzmieniowo bedzie zupełnie ok, napewno lepiej niż na Symphony.

    Artur, pogadaj z Glacem albo najlepiej niech sam się wypowie bo poradziłem mu HD3, kupił w dobrej cenie i z tego co wiem jest zadowolony.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •