Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 86

Temat: problem z pompą paliwa/wymiana

  1. #71
    AdrianSML's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA

    Post Przerywa przy dodawaniu gazu na biegu jałowym

    Witam, mam pytanie co do mojego A3 1.8T Quattro AQA, mam w nim pompe o oznaczeniu 1J0919051G, zakupiłem od znajomego pompe paliwą od A3 1.8T 180KM Auq, bo z tego co wyczytalem, będzie pasować, wyjąłem dzisiaj starą pompe ku mojemu zdziwieniu,znajduje się w niej jeden wąż który wychodzi ze środka pompy (z kosza) i łączy się on z wężem który znajduje się w baku paliwa, obok tego węża jest kostka która łączy się też z kostką która jest wlutowana w piny w starej pompie (jest to kostka 2 pinowa) Moje pytanie, ponieważ w tej nowej pompie ze środka wychodzi również wąż, który jest wpięty w dół kosza pompy w miejsce jakby po prostu zaślepione, czy jakbym wlutował tą kostke w nową pompe dobrze oraz ten wąż który jest zaślepiony połaczył z tym który jest w baku czy miałoby to jakiś sens? Ponieważ modelu tej pompy co miałem nigdzie nie ma, dodam że ta nowa pompa słychać że pompuje paliwo, auto odpala ale gdy doda się gazu nawet na biegu jałowym, to strasznie się dławi, jakby nie dostawało tej dawki paliwa co powinno.Proszę o pomoc
    Wtyczka w starej pompie o której wspominałem, kabelki z niej idą do pinów na kostce:

    Trzeci wąż który był podłączony do tego węża w baku

    A tutaj nowa pompa

    Ostatnio edytowany przez AdrianSML - 09-02-19 o 11:59

  2. #72
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Do Q musi być pompa z Q.
    Nie mam fejsa ani androida!

  3. #73
    Niemien's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wołomin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Siada pompa paliwa- wymiana na skv

    Witam, ostatnio miałem problemy z autem i oddałem do mechanika. Wymienił mi kilka rzeczy, które były do roboty na już ale powiedział, że będzie czekała mnie wymiana pompy paliwa. Wszystko robiłem na częściach które zamawiałem ja, on tylko montował. Musze kupić kompletną pompę i chce zapytać o wasze opinie czy skv będzie dobre? Podpowiedział mi to własnie mechanik bo montuje często ich pompy i nic nie wraca z problemem. Audi nie grzeszy nowością i stanem ale jakoś musi mnie przewozić przynajmniej rok czasu, więc nie chce szaleć z budżetem.

  4. #74

    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Znajomemu padła pompa paliwa w passacie, wymieniał na skv i przez 3 lata jeździ. Myśle że jak kupisz to żałował nie będziesz. Pompa jest w miarę tania a swoje wytrzymuje na allegro masz tego pełno.

  5. #75
    cichy4324's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Skoro montuje i nic nie wraca to nad czym sie zastanawiasz? Jak znasz sie dobrze z mechanikiem i nie wali cie w rogi to zamow skv, znajomego chyba nie bedzie chcial wpakowac na mine.

  6. #76
    Tamak's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Jak chodzi o pompe skv to jest calkiem spoko wybor. Montowalem ich pompe i wszystko bylo bez zarzutu wiec jak chcesz zamowic zeby mechanik Ci zalozyl to bierz

  7. #77

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny Pompa paliwa wymiana.

    Witam, zbliża mi sie wydaje koniec pompy najechane już ponad 315 tyś i chce zmienić na nową to na pewno, tylko nie wiem czy od razu wydajniejszą można było by założyć bo za jakiś czas pół roku może troche lepiej planuje pod 240km zrobić potem może ciutke wiecej, z tego co słyszałem chyba seria obsługuje do 300 bez problemu więc chyba nie ma sensu sie pchać w wydajniejszą sam nie wiem. audi 1.8t aum. jeśli seria starczy to chyba kupie nową VDO taką jaką chyba mam z tego widziałem po kodzie w necie że pasuje do aum.
    Wole jednak was zapytać i upewnić się żeby po prostu dobrze wydać pieniądze.

  8. #78
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    ja kupiłem tą
    https://allegro.pl/oferta/pompa-pali...8l1-9651741414
    w sobotę jak czas pozwoli to zakładam

    obecna stara(od nowości 265000km) odmawia górą prawidłowej wydajności przy 234HP
    nowa do ok.300HP robi

  9. #79

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Lepiej wrzucić 7.02550.63.0, która rzeczywiście ma zapas w porównaniu do tej wyżej będącej odpowiednikiem seryjnej, jest 4 barowa, a różnica w cenie praktycznie żadna. Wtedy zawsze można dodać regulator 4 bar i wykorzystać potencjał w razie potrzeby

    Wysłane z mojego IN2010 przy użyciu Tapatalka

  10. Podziękowania dla K4525 za pomoc w problemie

    a3kuba (09-10-20)

  11. #80

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    A jak mam teraz 3 barowy to nie zaszkodzi jak wstawię 4bar? Bo zamierzam pozniej za pol roku wstawic wtryski z bam 380cc jak znajdę.

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •