Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 39

Temat: nie domyka szyb

  1. #11

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Wczoraj zrobilem sobie wiczor z autkiem, troche pogrzebalem. I zauwazylem ze jak otwieram autko z pilota i pprzytrzymam wcisniety przycisk to otwiera mi szyby, ale juz przy zamykaniu ta funkcja nie dziala. Co moze byc tego przyczyna? Dodam tylko ze jak zamykam i trzymam przycisk to nic nie slychac a jak go w koncu puszcze to slychac klik (jakby przekaznik). Gdy mam kluczyk wlozony to wszystko dziala ale nie z pilota.

    santaclaus, To ze szyba nie dochodzi i sie odbija to wina tego ze sie gdzies blokuje. Albo masz pekniety jeden z plastikow podnoszacych szybe. (sam tak kiedys mialem)
    jestem wawjack z Leszna , syn króla pomidorów

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wawjack
    Wczoraj zrobilem sobie wiczor z autkiem, troche pogrzebalem. I zauwazylem ze jak otwieram autko z pilota i pprzytrzymam wcisniety przycisk to otwiera mi szyby, ale juz przy zamykaniu ta funkcja nie dziala. Co moze byc tego przyczyna? Dodam tylko ze jak zamykam i trzymam przycisk to nic nie slychac a jak go w koncu puszcze to slychac klik (jakby przekaznik). Gdy mam kluczyk wlozony to wszystko dziala ale nie z pilota.
    wydaje mi sie ze o ile masz modul komfort to jest to do zaprogramowania VAGiem

  3. #13

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ale jesli po przekreceniu kluczyka wszystko dziala to to chyba oznacza ze mam modul komfortu prawda ? Kiedys (gdy sprowadzalem auto) mialem cos takiego ze po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki zamykaly mi sie szyby wraz z szyberdachem. Niestety po wyciagnieciu akumulatora ta funkcja przepadla. Czy ja tez mozna aktywowac za pomoca VAGa ?
    jestem wawjack z Leszna , syn króla pomidorów

  4. #14

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wawjack
    Czy ja tez mozna aktywowac za pomoca VAGa ?
    tak mozna zakodowac to co bylo tylko trzeba znac jakie wartosci odpowiadaja interesujacym Cie funkja.
    Przejzyj ponizszy temat, tam sa wartosci jakie trzeba dodac zeby wlaczac kolejne funkcje... byc moze nie ma tutaj wszystkiego ale poprobowalbym najpierw z tymi co sa a jak nie to trzeba glebiej poszperac w necie

    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=2921

  5. #15
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    czy szyba nie domyka ci sie na odleglosc okolo 2-4cm??
    ja mialem tak po kupnie autka

    okazalo sie za moj alarm ma dwie funkcje zamykanie po 1sec i 3 sec
    bylo ustawione po 1sec i tak walsdnie domykaly sie okna
    po przestawieniu na 3sec domykaja mi sie calkowicie (nie iwme czym to jest sopwodowane ale tak mialem)
    OOOO UWIELBIAM




  6. #16

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chester A3
    okazalo sie za moj alarm ma dwie funkcje zamykanie po 1sec i 3 sec
    bylo ustawione po 1sec i tak walsdnie domykaly sie okna
    po przestawieniu na 3sec domykaja mi sie calkowicie (nie iwme czym to jest sopwodowane ale tak mialem)
    pewnie chodzi Ci o to ze sygal + na silniki szyb byl za krotki. Nie ma probelmu jest centralna od alarmu na funkcje zeby to przelaczyc tak jak piszesz. jesli nie ma regulacji to trzeba do centralki dolozyc dodatkowy modul ktory zalatwi sprawe

  7. #17

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przemyśl
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Sprobuję się podpiąc pod temat. Mam dokładany alarm i działa domykanie szyb ale niestety dopiero za drugim razem. Zamykam auto z pilota i nic, muszę go otworzyć i znowu zamknąc (oczywiście pilotem) a wtedy dopiero działa domykanie. Jest to wkurzające bo nie ma sensu. Może ktoś mogłby pomoc mi rozwiązać ten problem. PS domykanie i otwieranie szyb z kluczyka działa.

  8. #18

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    no to się i ja podepnę

    kupiłbym sobie takie coś http://allegro.pl/item172571318_modu...esniejszy.html

    ale mam pytania

    podepnę 2 szyby plus szyberdach

    nie orientuje się ktoś gdzię się wpiąć do tego szybra?
    i drugie pytanie co się będzie działo gdy szyby będą zamknięte? co wtedy bedzie robił ten moduł?

    nie aktualne bo właśnie się przekonałem że jednak mam moduł komfortu
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  9. #19

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    piotrek991, Tak jak masz tam napisane. Przednie podpinasz tam gdzie sa a pod ktoras z tylnich podpinasz szyber. Masz tez tam napisane ze dziala sygnalem na plus i na minus, ja to rozumiem ze moze otwierac i zamykac. W zaleznosci co robisz z samochodem. Dziwne jest tylko ze oryginalnie (chyba) przy domykaniu domyka sie szyber a przy otwieraniu otwieraja sie tylko szyby.
    jestem wawjack z Leszna , syn króla pomidorów

  10. #20

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    a dziwnie to jest co się stało.....bo jak kupiłem auto to mi domykanie nie działało jak przekręcałem kluczykiem w drzwiach, od tamtej pory zdarzyło mi się odpiąć akumulator, ale właśnie przed chwilą zeszedłem do garazu sprawdzić jeszcze raz i domykanie szyb działa jak kluczyk przytrzymam na zamykaniu w drzwich a jak przytrzymam na otwieraniu to się szybki pięknie otwierają więc jestem happy mam moduł komfortu !!!

    no ale żeby było jeszcze piękniej to jakby mi ktoś powiedział jak to zpiąć z alarmem żeby po włączeniu alarmu same się szybki zamykały zebym nie musiał wkładać kluczyka w drzwi to było by jeszcze piękniej!!! więc panowie jak ktoś coś wie czekam na pomoc


    ps. gdzie znajduje się właśnie ten moduł komfortu?

    [ Dodano: Wto 06 Mar, 2007 23:04 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez wawjack
    [b]Dziwne jest tylko ze oryginalnie (chyba) przy domykaniu domyka sie szyber a przy otwieraniu otwieraja sie tylko szyby.
    tak właśnie jest, w sumie po co się ma i szyber otwierać
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •