Strona 8 z 154 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 1538

Temat: Jakie opony na zime polecacie ?

  1. #71

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ja wlasnie zamowilem continetale na netcar czekam teraz na oponki juz

  2. #72
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez matrix2006
    ja wlasnie zamowilem continetale na netcar czekam teraz na oponki juz
    a jak u nich z kosztami przesylki? pytales sie o dostepnosc innych opon czy odrazu tylko conti chciales?
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #73
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    DTM opony.com.pl chyba najlepsze ceny w sklepie ;/ nawet w rzeszowie u ojca niewiele nizszy dostalem rabat na dunlopki
    no ja mialem dzwonic po rodzinie ktora handluje oponami ale dalem sobie siana jak zobaczylem ze na opony.com.pl wysylka kurierem jest za free - jutro u nich zamowie 2 szt i najprawdopodobniej beda to takie same dunlopy jak Ty kupiles - wiesz moze czy beda u nich M3 czy juz ich wcale nie beda mieli??
    M3 zostaly wyprowadzone w tym roku z produkcji wiec w przyszlosci ciezko ci bedzie dokupic 3D wchodza wlasnie za nie i sa DUZO CICHSZE od m3 wiec polecam 3D !! skad wiem ze sa glosniejsze ? (sprawdzilem dzis !! znajomy ma w A4 szumia troche ) zapewniam cie ze 3D jest cisza dzis mialem spora trase i !!! wylaczylem radio delektowalem sie cisza tzn :

    -slychac powietrze
    -slychac jak CD skrzypi w odtwarzaczu
    -slychac silniczek

    i fin naprawde ******scie jestem zadowolony w porownaniu do tych ktore mialem wczesniej zreszta 3D gdzies tam wysoko w testach wypadla trzeba by poszukac w ADAC sporo gwiazd dostala z tego co mi sie o uszy oobilo ADAC czy jak to sie pisze ogolnie POLECAM

    [ Dodano: Sob 04 Lis, 2006 23:47 ]
    http://www.opony.pl/testy_opon.asp?idt=20&ida=234

    [ Dodano: Sob 04 Lis, 2006 23:51 ]
    http://www.stiftung-warentest.de/onl...2/1304262.html

    [ Dodano: Sob 04 Lis, 2006 23:59 ]
    http://www.adac.de/Tests/Reifentests...rcePageID=8979 wszedzie opona jest na 2 miejscu
    420 500 km
    1

  4. #74

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    no tak ta opona proxa w 2005 byla testowana i byla jedna z lepszych a teraz po przeczytaniu wileu czasopism i testow oraz opini uzytkownikow opon na stronach www to ja sie decyduje jednak na conti ts810 bo maja najwyzsze noty http://www.conti-online.com/generato...0-2006_pl.html

  5. #75
    Grisza'Men's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Beskid Sądecki
    Auto
    S3
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez matrix2006
    no tak ta opona proxa w 2005 byla testowana i byla jedna z lepszych a teraz po przeczytaniu wileu czasopism i testow oraz opini uzytkownikow opon na stronach www to ja sie decyduje jednak na conti ts810 bo maja najwyzsze noty http://www.conti-online.com/generato...0-2006_pl.html
    Bardzo dobry wybór

    Ja użytkuje od dwóch lat ContiWinterContact TS 790 i jestem bardzo zadowolony
    zwłaszcza w moim terenie /Beskid Sądecki/

  6. #76

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Fiat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja 14 pazdziernika zamawialem Dunlopy M3 (195/65R15 91 T) to mieli bez problemu (w piatek zamowienie, we wtorek opony kurierem w domu)
    A i cena byla lepsza bo za sztuke placilem 222 (teraz 236) i wszystkie z data produkcji z tego roklu:
    2x 20 tydzien, 1x 24 tydzien i 1x 28 tydzien 2006.
    Co do glosnosci to wczoraj zrobilem na nich jakies 150km po katowickiej i bardziej bylo slychac powietrze niz opony wiec jest calkiem przyzwoicie

  7. #77

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    NO JA ZAMAWIALEM NA NETCAR ALE ODISALI ZE NIE MAJA NASTANIE WIEC ZAMAWIAM GDZIE INDZIEJ TE OPONKI sorki za duze literki nie zauwazylem a juz mis ienie hcce jkasowac bo nie mam czasu i uciekam . dajcie linak do jakiegos dobrego sklepu z oponkami bo w netcar nie maja tych oponek juz co chcialem conti ts810

  8. #78
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    i wyobraz sobie ze 3D sa o wiele cichsze wpadnij na zlota do wawy pokaze ci posluchamy skrzypienia CD w aucie hehehhe

    a co do CONTI to mi sie na nich zle jezdzilo zawsze na starych samochodach i poprostu ich nie biore naewt nie biore pod uwage co by onich nie pisali. A zwlaszcza po tescie np. Dziennikarzy jak matrix napisal ... wiem jak te testy wygladaja tak jak testuja u ojca w firmie citroeny to osoba testujacym wejda w **** goscie od citroena i dadza co chca zeby tylko dobrze sie wyrazili czyli zarcie , impreza i wala kasy zeby tylko bylo cacy .

    poprostu nie lubie CONTI ale skoro polecacie to pewnie sa spoko tak czy tak dobrze ze kupilem gumiaki to jest najwazniejsze zawsze to lepsze od letnich lol zobaczymy co DTM powie bo zamowil 3D
    420 500 km
    1

  9. #79

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa/Fałtekowo
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a ja wczoraj wsciekalem sie super szybkim mikrusem mojej mamy 1.5DCi 86 koni bo zalozylem jej micheliny alpiny i powiem Wam że na to toyo w zeszlym roku lepiej sie latalo, te jakos kiepsko trzymaja w zakretach i dupką rzuca, do tego z hamowaniem po sniegu tez kiepsko
    RPMotorsport.pl
    Magnaflow, Thermo-Tec, Ultra Racing, Rockford Fosgate, Motul, Millers Oils, Toyo, Drag Wheels, ATS, EBC, Sparco, MTS Technik, Eibach i inne, możliwość negocjowania cen

  10. #80

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    gdzie kupujesz??
    ja dałam z siebie zedrzeć i zamówiłam w serwisie (moje auto tam stoi, będę je we wt. odbierać - już na zimówkach)
    z rabatem 10% wyszło 535zł/szt

Strona 8 z 154 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •