Strona 54 z 154 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 531 do 540 z 1538

Temat: Jakie opony na zime polecacie ?

  1. #531
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pinczi Pokaż post
    Heheheheh.....dobre

    Czarodziej widzacy kat natarcia bieznika po zdjeciu

    Sorry za OT ale nie moglem sie powstrzymac
    heheh dobra to jest Twoja głupota sorry za oftop ale też nie mogłem się powstrzymać i czarodziejem Pinczi to mógłbym być dla Ciebie nawet jakbym był o połowę głupszy niż teraz, bo nadal mądrzejszy od Ciebie

    Kąt natarcia bieżnika, wbrew temu co twierdzi Pinczi znawca opon wszelakich, da się określić wzrokowo i na wyczucie. To jest to jak patrzycie, na oponkę i wam się wydaje, że ma szansę dobrze ze śniegu się wydostawać. Pirrelka jest właśnie takim przykładem. Ja robiłem pomiary dla rolniczych i tam też chodziło o uślizgi tylko, że po błocie. Tu jest zasad podobna ale Pinczi nie wziął leków dzisiaj i twierdzi inaczej. Sorry jeszcze raz ale też nie mogłem się powstrzymać. Jakoś lubię głupotę nie..

    ps. aha Pinczi i chyba Cię powaliło jak myślisz, że miałem zamiar tu coś liczyć, oceniać i doświadczać dla pirelki. Nawet jakby to byś tego za 100 lat nie zrozumiał , a na 2 raz ze mną nie zaczynaj, bo nie od tego jest forum i te tematy.
    Pozdrawiam

    @matrix ale to są kolce gumowe z tego co mi się wydaje w Polsce nie można używać opon kolcowanych poza rajdami.


    mod: kolega za obrazanie innych forumowiczow dostaje kartke
    w innym temacie pisales ze nie lubisz jak ktos Cie atakuje i probuje obrazic, sam robisz to wprost i w sposob bardzo chamski, jesli brakuje Ci argumentow, masz problem to podyskutuj z kolega na PW, zglos sprawe do admina itd. takich rzeczy nie bedziemy tolerowac


    Jasne, czekam w takim razie jeszcze na kartkę dla Pincziego, czy znajomy się nie daje, jak to jest? aha i Miro za pozwoleniem, Pinczi to był miły dla mnie tak? Prosiłbym jeszcze, żebyś określił co jest według Ciebie chamskie. Wg mnie Pinczi się zachował głupio i tą głupotę potępiłem oraz nazwałem po imieniu. Akurat trafił, że wiem o co chodzi i ja nie mam w nawyku pisać na priv. Mógł on mnie zapytać na priv, dlaczego tak uważam, a nie mnie tu od jakichś czarodziejów wyzywać. Fakt post złośliwy, ale Pincziego nie był? Ja się nie obraziłem na niego, bo nie jest winny tego co wie, a czego nie wie. Kompleksy z części tu wyłażą na każdym kroku, człowiek chce ludziom pomóc, coś podpowiedzieć, podzielić się wiedzą, a wy go tak traktujecie. Powodzenia.

    mod: tak oczywiscie, uwzielismy si na Ciebie, jestes chodzaca i kroczaca wikipedia (moze sie nie obrazisz ) a my Cie swiadomie badz tez nie, przesladujemy, po prostu leczymy swoje kompleksy, ja wiem ze pomagasz wszedzie gdzie sie da, a my takich nie tolerujemy, jeszcze przez przypadek moglbys zostac moderatorem i nas wygryzc z tych jakze intratnych zajec.
    Na szczescie lub nie, nie Tobie decydowac komu mam dac ostrzezenie a komu nie.
    Jesli uwazasz ze atmosfera i nasze dzialania nie pozwalaja Ci na udzielanie sie na tym forum... nikt nikogo na sile nie trzyma.
    Jesli znasz odpowiedz i potrafisz ja uzasadnic to pokaz klase, ladnie opisz ( w temacie o olejach potrafiles, chocby nikt tego nie czytal, chociaz tam tez twierdziles ze jestes obrazany bo ktos smial podwazyc twoje wywody ) nie znizaj sie do poziomu poprzednika, Ty niestety nie pierwszy juz raz robisz to w sposob chamski.
    Regulamin przeczytales i zaakceptowales, a punkt 20 sie klania
    Gdybys napisal do mnie PW , rowniez na pw dostalbys odpowiedz, zdecydowales sie tutaj, wiec i odpowiedz dostaniesz tutaj.

    END


    Spoko każdy ma swoje zdanie i niech tak będzie ale w jednym masz racje, że nie ma co się zniżać . Nie uważam, że każdy ma kompleksy ale akurat od tych, którzy powinni być najlepsi, to ja nie dostałem nic dobrego nigdy na tym forum. Dzięki za propozycję moderatora (żart) ale ja nie pretenduję w żaden sposób . Przepraszam też Pincziego w takim razie za moje chamskie zachowanie, nie wiedziałem, że może być tak odebrane. Myślałem, że jest co najwyżej złośliwe.
    pozdrawiam

    END
    Ostatnio edytowany przez cosmo-pl - 11-11-10 o 19:12

  2. #532
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mathrix Pokaż post
    No właśnie, niech ktoś się wypowie jak się jeździ na kolcowanych oponach?
    Może zadam głupie pytanie, ale nigdy nie miałem styczności z takim cudem, ale z tymi kolcami jeździ się cały sezon, czy wkręca się tylko wtedy gdy sytuacja tego wymaga? I jak to się ma do polskiego kodeksu drogowego- czy to wogóle jest dozwolone?
    W polsce nie mozna jezdzic na oponach z kolcami,musisz je zdemontowac recznie-najlatwiej malym plaskim śrubokrętem,wystarczy podważyć kolec i wyskoczy.Tak poza tym opony z kolcami niszcza powierzchnie jezdni i nawet w Skandynawii ogranicza sie ilosc kolców zamontowanych w oponach (o ile sie nie myle to 100 kolców na opone max).

  3. #533
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    mam pytanie kolega potrzebuje opon w rozmiarze 235/45R19 podpowiedziałem mu

    Continental CONTIWINTERCONTACT TS 830 P AO 235/45R19 99 W cena 921 za szt.

    Jak one jeżdżą przy takich wymiarach? Auto RCZ

  4. #534
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    jezdza zaje....

  5. Podziękowania dla James za pomoc w problemie

    cosmo-pl (12-11-10)

  6. #535
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    spoko, dzięki tak myślałem śledząc Twoje wypowiedzi . BTW co masz u siebie na zimę?

  7. #536
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Skromne 17" Dunlop SP Winter Sport 3D

  8. #537
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    no właśnie te wzięliśmy jako alternatywę ok, dzięki James. pozdrawiam

  9. #538
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    witam panowie , mam taki problem iz kupilem opony bieznikowane zimowe globaal195/65 i gdy jade na wprost jest fajnie a jak zrobie delikatny skret kierwonica to zaczyna tak huczec jak by kolo o cos tarlo lub lozysko wylo! a na letnich nic takiego nie bylo?? mozna by je lekramowac?

  10. #539
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Reklamować można. Jak masz gwarancję, to pewnie przyjmą ale podejrzewam, że one takien są po prostu i Ci tego nie uznają. Nie kupowałbym do Audi opon bieżnikowanych, chyba że należałbym do Greenpeacu albo wyjątkowo kasy nie miał. Barumki są niewiele droższe albo Kumho, a takich przypadków nie będziesz miał raczej, jak huczenie James się o tego typu oponkach wypowiedział (bieżnikowane) i trochę się pod tym podpisuję. Moim zdaniem się nadają do samochodów typowo użytkowych tylko. Najlepszym sposobem na oszczędność, jak już to jest problem kasowy, są np Dębice Navigatory 2 całoroczne. Do spokojnej miejskiej jazdy wystarczą i taniej Cię wyjdzie jak 2 komplety regenerowanych.

  11. #540
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    polecam Michelin Pilot Alpin PA3


Strona 54 z 154 PierwszyPierwszy ... 444525354555664104 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •