Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 23 z 23

Temat: Przepływomierz

  1. #21
    qba29dm
    Guest

    Domyślny

    U mnie jest podobnie, czy z przepływomierzem czy bez silnik chodzi tak samo, różnica jedynie taka, że zapala błąd kiedy odpinam przepływkę.

    Dziś ją dokładnie umyłem i chcę pomierzyć ale nie wiem za bardzo jak a nie ma nt info w necie:/ Znalazłem co prawda ulotkę Pierburga w .pdf jak mierzyć przepływkę ale dotyczy to wersji bez "B" na końcu, takiej z 5pin a mój to 06A 906 461B 4pin.

    Być może koledzy, któryś z Was padpowie jak pomierzyć prawidłowo moją przepływkę? Z góry dzięki

  2. #22

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    33 razy

    Domyślny

    Witam czy możecie mi powiedzieć jaki numer (kluczyka) ma śrubka przepływomierza w 1.9 AGR (Chodzi mi o dwie śrubki te co są przykręcone do czujnika i wchodzą w obudowę przepływomierza obok wtyczki)

  3. #23
    Konio_68's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Volvo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez qba29dm Pokaż post
    U mnie jest podobnie, czy z przepływomierzem czy bez silnik chodzi tak samo, różnica jedynie taka, że zapala błąd kiedy odpinam przepływkę.

    Dziś ją dokładnie umyłem i chcę pomierzyć ale nie wiem za bardzo jak a nie ma nt info w necie:/ Znalazłem co prawda ulotkę Pierburga w .pdf jak mierzyć przepływkę ale dotyczy to wersji bez "B" na końcu, takiej z 5pin a mój to 06A 906 461B 4pin.

    Być może koledzy, któryś z Was padpowie jak pomierzyć prawidłowo moją przepływkę? Z góry dzięki
    Jak odpinasz przepływkę albo pada tak że komp go wykrywa jako uszkodzony ( nie mylić z błędnymi wartościami ) sterownik silnika wsadza wartości domyślne dla trybu awarii przepływki. Ogólnie trudno odczuć różnicę poza wyższym spalaniem .

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •