Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 23 z 23

Temat: Radio gubi sygnał(szumi)

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Szumy w Radio

    Witam,

    Mój problem dotyczy odbioru radia w A3 1998.
    Mam założone radio nieoryginalne, podpięty jest separator i do niego zasilanie do wzmacniacza w antenie, która jest nowa.

    Gdy radio mam wyciągnięte z kieszeni uda się złapać parę stacji które grają czysto. Jednak szumy zaczynają się gdy usadowie radio tak jak należy w kieszeni. Im dłużej jadę tym sygnał słabnie a szumy się zwiększają.

    Czytałem trochę po forach i przewijał się tamat masy anteny. Jednak nie wiem jak to ugryźć. Czy macie może jakieś sugestie do tego jak sprawdzić np. kabel antenowy lub sama antenę ?

  2. #22

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, mam problem z odbiorem.stacji radiowych od kilku dni, sprawa tyczy sie a3 8l polift, radio oryginalne concert 2, z rana po odpaleniu brak stacji radiowych dopiero po po przejechaniu ok 5km zaczyna cos lapac , ale trzeszczy, dopoero po kojenych kilku km stacje odbieraja

  3. #23

    Data dołączenia
    May 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Radio przerywa i trzeszczy.

    Cześć

    Jestem totalnym laikiem. Mam w aucie zamontowane radio-nawigację marki Bosion. Przy słuchaniu radia sygnał tak jakby co chwilę słabł i radio trzeszczy i przestaje odbierać. Zauważyłem że zmienia się co chwilę napis na górze ze Stereo DX na podajże Mono DX. Jak jest stereo to odbiera ładnie. Problem z anteną ?

    Proszę o poradę.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •