Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: A może montarz ESP

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny A może montarz ESP

    witam

    szyjam watku juz od paru dni i nie moge znalezc nic podobnego, a mianowicie:
    mam A3 AGU '97 oczywiscie z ABS ale to koneic udogodnien, zastanwailem sie czy jest taka możliwość zeby "dorzucic" ESP do autka. Nie wiem jak to jes w audi al znajomek posiadajacy Mondeo po przekladce silkika i osprzetu z RS'a wzbogacil sie o ta funkcje..

    Dajcie znac czy to wogole możliwe ni i jakie koszty co trzeba by wymienić ??

    Pozdro

  2. #2
    Domes's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    R-sko / Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Mysle, ze niezbedne beda: nowa pompe hamulcowa, zespolone czujniki przyspieszen i predkosci obrotwej kol. Pozniej trzeba to bedzie pewnie spiac pod jakas jednostke sterujaca. Niewykluczone, ze sa jakies dodatkowe czujniki, np. przeciazen, czy wychylen. Moze ktos poda Ci jeszcze wiecej szczegolow.

  3. #3
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Czytałem kiedyś podobne zapytanie. Niestety ale założenie ESP jest bardzo kosztowne i na Twoim miejscu odpuścił bym sobie. Można powiedzieć że posiadacze AGU z 97 muszą odpuścić sobie ESP i tempomat. Wiem bo mam AGU z 97'
    Pozdrawiam

  4. #4

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    No wlasnie tak sie zastanawialem co z Gazem bo jest linka ... ten sam problem co z tempomatem...

    Cholera szkoda ale coz ciekawy jestem w jakiej kwocie by sie to moglo zamknac no i czy wogule jest mozliwe...

    Ale napewno taniej bedzie chociaz ASR wyrobic sobie w prawiej nodze heheh w koncu zima sie zbliza

  5. #5
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Kolego system ESP to skladowa 3 systemow, EDS+ASR+ABS, ty masz tylko jeden z nich
    pomijajac czujniki absu, brakuje ci czujnikow przechylow bocznych, w kolumnie kierownicy, sterownika tego itd.

    bez sensu jest porownywanie tempomatu z ESP, tempomat mozn porownac do montazu FIS-a ale nie ESP, prosciej by bylo chyba silnik zaswapowac
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •