Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 233

Temat: BLOW OFF

  1. #121
    Wiwix's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A6 2.7Bt, S3 1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mam moją uzywke z s3 sprawną jak chcesz, kupilem nowy i ten mi został i błąd, przepływka mi padła i w ogole powietrza nie mierzyła, a turbo pompowało automatycznie chyba przez zawór n75 upuszczał nadmiar przez dv i obcinał dawke paliwa, tak było i jest u mnie(czekam na przepływke)

  2. #122
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Wiwix, dzięki za ofertę, póki co muszę się zgadać z kolegą kerio23, podmienimy dv, zeby na 100% dowiedzieć się czy to jest to,
    Na PW możesz mi napisać ile chcesz za twoje dv

  3. #123

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie góry
    Auto
    audi a3 1.8t 150km
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam takie pytanie Moze mi ktoś powiedzieć jak zamontowac BOV do audi a3 1.8T 150KM??

  4. #124
    Sensej's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg/Kraków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    67 razy

    Domyślny

    wejście BOVa montujesz na rurze zaraz za turbosprężarką. rurkę podciśnieniową podłączasz bezpośrednio do kolektora dolotowego (możesz użyc orginalnej rurki wcześniej podłączonej do zaworu dv). rurkę ktora odchodziła od dv do układu dolotowego przed turbosprężarką zaślepiasz

  5. #125

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie góry
    Auto
    audi a3 1.8t 150km
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    masz zamontowany zawór w swojej a3 ??

    jesli tak to mozesz zrobic zdjęcie i pokazac ?

  6. #126
    Sensej's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg/Kraków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    67 razy

    Domyślny

    mam ale mój samochód nie jest dla Ciebie dobrym przykładem bo żaden element nie przypomina Twojego silnika
    po zdjęciu osłony silnika, patrząc z przodu na silnika na wysokości korka wlewu oleju za silnikiem masz gumową rurkę dochodzącą do stalowej rury o średnicy około 50mm. tam wpinasz bov, reszta elementów odchodzących od tej rurki gumowej to właśnie dv, odpinasz gumową cienką rurkę od dva i przypinasz ją do bova. drugi króciec od strony filtra powietrza zatykasz. nie ma tu żadnej filozofii i prościej nie da się tego wytłumaczyć

  7. #127
    matbia's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi A4 B6 Avant 1,9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    a zdziała coś ten BOV w serii 150km?? Chciałbym też mieć takie ładne pssst pssst

    A3 8L 1,8T ARZ 99' 150KM
    A4 B6 AVANT 1,9TDI AFV 04' 131KM+

  8. #128
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez matbia Pokaż post
    a zdziała coś ten BOV w serii 150km?? Chciałbym też mieć takie ładne pssst pssst
    czy coś daje? -efekt placebo przy 150KM. Psssst Psssst jest fajne i słychać że czymś ciekawszym się jedzie. Dodatkowo nieco większe spalanie i co jakiś czas strzelanie w wydech. Seria AGU znosi to dzielnie, z innymi modelami silnika trzeba stosować hybrydowy aby nie wysypywał się błąd silnika-temat już wielokrotnie wałkowany.
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


  9. #129
    matbia's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi A4 B6 Avant 1,9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Dzięki za Odpowiedź. Dużo podnosi to spalanie? Może po programie coś więcej by się dało z tego skorzystać Czyli ARZ zalicza się pewnie do tych które głupieją??

    A3 8L 1,8T ARZ 99' 150KM
    A4 B6 AVANT 1,9TDI AFV 04' 131KM+

  10. #130
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Mi mechanik powiedział tak: " wstawimy, sprawdzimy, zobaczymy co dalej" tak zrobiliśmy i blowoff został! po świętach zmienię tylko sprężynę na sztywniejszą. Ja często zmieniam doładowanie, więc zdecydowanie coś to daje. Dużym plusem jest zlikwidowanie uderzeń powietrza na wirnik turbiny po stronie zimnej. Jeśli chcesz robić wirusa to wstaw blowoff i poproś aby napisano Ci program pod blowoff- ogarnięty tuner zrobi to bez problemu. Druciarz zrobi wielkie oczy...
    Alternatywą jest blowoff hybrydowy- jest pssst i nie wariuje komp. Wynika to z jego konstrukcji- część powietrza uchodzi do atmosfery, reszta wraca do układu dolotowego i komputer nie wariuje. Proporcje powietrza można też zmieniać. Minusem jest cena takiego cudeńka. Co do spalania jest to ok litr gratis na każde 100km. w 1.8t spalanie ok 10l uważam za normę.
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •