Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: car audio - samemu? czy dac komus to do zrobienia?

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny car audio - samemu? czy dać komuś to do zrobienia?

    no więc tak myślałem zeby zabudować bagażnik dokładnie płytę podłogową w bagażniku narazie sama zabudowa plus wzmacniacz,

    i mam kilka pytan mam koncepcję jak to zrobić ale prawą i lewą rękę w pomysłach w wykonaniach średnio mi wychodzi - brak wprawy

    ile by ktoś np w jakimś car hi fi zażyczyłby sobie za zabudowe?
    czy nie bedzie żadnych cudawianków jak założe wzmacniacz nad butlą od gazu?
    i jeśli bym się miał sam za to brać (pytanie to lublinian raczej) gdzie mogę kupić jakieś drewienko i materiał na wykończenie? jakie przybliżone koszty?

    i jeszcze jedno czy jest sens podłączać wzmacniacz pod przednią serie? czy może w tylne boczki dać głośniki i wzmac, tylko pod nie? nie chce dyskoteki a dobry dzwięk
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    A czy nie prosciej zabudowac wzmacniacz w boczku do butli raczej chyba wolalbys miec dostep a to troche komplikuje sprawe. Materialy plyta MDF ok 100 za sztuke nie pamietam wymiarow bo kupowalem kiedys odpady, material nie jest drogi chyba ze chcesz alcantare lub cos w tym stylu
    Generalnie wszystko zalezy od warunkow i mozliwosci jak masz czym i gdzie to warto sprobowac samemu na pewno bedzie taniej. W firmie audio nie orientuje sie ale tak na szybko z cennika essy Rzeszów: np. dopasowana obudowa suba do auta zaczyna sie od 300, panele dzrwiowe od 450 wiec tanio raczej nie jest
    Jak chcesz dobry dzwiek to inwestuj w przod nie w tyl.
    pzdr.

  3. #3
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sparky
    nie prosciej zabudowac wzmacniacz w boczku do butli raczej chyba wolalbys miec dostep
    ja sie wtrace i dopisze ze zawsze mozna zrobic czesc podlogi otwierana - zreszta tak jest zazwyczaj to robione w samochodach startujacych w zawodach - wiec problemu z dostepem nie powinno byc
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    DTM, właśnie chce zrobić tak pokrywa jedna otwierana do bultli na butli bedzie dojazdówka, druga pokrywa obok na podjnośnik i ****rele, a trzeci pokrywa wzmacniacz a w poxniejszym czasie w boczku zabudowany sub
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  5. #5

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Taki plan wydaje sie całkiem rozsadny zwłaszcza ze chcesz suba w boczku. A co z chlodzeniem jak zamkniesz wzmacniacz to troche niedobrze dla niego. Widzałem kiedys chyba w Nissanie Primerze zabudowana podloge i zastosowane byly wiatraczki...
    znalazlem:
    http://www.autohifi.pl/index.php?art...nstalacje/ins3

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    to nie ma być prof. car audio a mały wzmak na dwa głośniki w przysżłości sub, a zabudowa po to zeby mi nie latało koło po bagażniku, kable nie szwędały tu i tam a ładnie było schowane, oczywiście jakiś wylot powietrza tez pomyślałem zrobić od wzmaka bo jednak coś tam temp bedzie
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •