Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 31

Temat: pomoc przy montazu xenonow

  1. #1
    asmo666's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z GRUBEJ RURY
    Auto
    Nysa SR20DET
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny pomoc przy montazu xenonow

    witam
    od razu na wstepie, to nie chcialem odgrzebywac 100 letniego tematu stad ten nowy
    potrzeba mi pare faktow - chce zalozyc juz niedlugo do mojej a3 xenony z tym ze ciagle sie wacham miedzy tymi po lifcie a tymi sprzed - z tego co sie naczytalem to z lampami po lifcie musialbym sie troche pogimnastykowac... nie problem to dla mnie tylko ze nie wiem jakie sa w sumie dodatkowe koszty przerobki na lampe po lifcie
    z xenonami przedliftowymi - zakladam i mam i pozostaje mi tylko jeszcze spryski skombinowac

    pytanko 2 - czy w razie czego ktos z Was jest w stanie mi pomoc - konkretnie chodzi mi o wtyczki i inne bzdurki - nie wiem gdzie mozna to kupic w Krk , a ASO odpada bo to zdziercy jakich malo

    sprawa 3 - nastepujacy po swiatlach montaz spryskow - szukam na allegro i szukam i ciezko jest wiec mysle czy nie podszedlby sprysk z innej audicy albo innego auta z tym ze tu pewnie pojawia sie problem pompki - tez mam tu dylemat

    4- czy wtyczki w lampach xenon (przetwornicy) maja identyczny uklad kabli jak i w lampie zwyklej?? no i gdzie podpina sie silniczek do poziomu reflektora w zaleznosci od obciazenia, bo samopoziomowanie to kompletny bezsens i tego robic nie bede
    coz jezeli temat jest w zlym miejscu itp, itd prosze o jego przeniesienie natomiast wydawalo mi sie ze jest to problem techniczny stad umiescilem go tutaj

    na razie po prostu zbieram fakty dotyczace montazu tych lamp, wiec piszcie co wiecie - bede chcial je zakladac juz niedlugo jak sie wszystkiego dowiem (tu uklon dla (A)rturo ktory ma duzo madrych rzeczy na serwerze do sciagniecia )
    pozdro
    www.nissantech.pl

    gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!!

  2. #2

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez asmo666
    pozostaje mi tylko jeszcze spryski skombinowac
    Nie ma takiej koniecznosci, podobnie jak nie musisz montowac systemu poziomowania reflektorow.

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    wiec tak na 100% warto zalozyc te po lifcie wygladaja o milion razy lepiej auto mlodnieje w oczach ubywa mu z 10 lat spokojnie nie ma przy tym az takiej rzezby nie przesadzaj jak chcesz miec ladnie no coz troche musisz pocierpiec.... co do samopoziomowania to raczej ciezko... spryski to taki bajer uzyjesz tego raz na 3 miesiace i ja bym tego w ogole chyba nie montowal... jednak jesli chcesz miec spokoj z policja choc jeszcze nie slyszalem zeby komus to sprawdzali to mozesz przykleic takie zaslepki ze wyglada jakbys mial spryski albo latwiejsze wyjscie powiedziec policji ze to zarowki blue vision co do przerabiania lamp to tych kostek nie musisz kupowac, jesli masz dobrego mechaniko-elektryka moj mi to zrboil za 30zl chciaz nie wiem czy to w ogole Cie dotyczy bo ty chcesz xenon polece ci skontuj sie ze Skapolem on to robil wiec bedzie wszystko dokladnie wiedzial pozdrawiam
    powered by CompSPORT

    maly ale wariat w-wyrcy r-rycy c-cescy
    "Wariat drogowy jest w kazdym z nas, nie pozwol by kierowal Tobą...."

    http://www.cuddruk.pl/

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn/Poznan
    Auto
    V^P!
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    wiec tak na 100% warto zalozyc te po lifcie wygladaja o milion razy lepiej auto mlodnieje w oczach
    no mi sie akurat podobaja bardziej te przed liftem, jak co komu

  5. #5
    asmo666's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z GRUBEJ RURY
    Auto
    Nysa SR20DET
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ok to temat rodzaju lamp powiedzmy ze mam wyjasniony natomiast powiedzcie mi wlasnie na temat tych spryskow - nie zakladam tego dla bajeranctwa tylko zeby bylo wiecie - ZGODNIE ZE SZTUKA
    w zadnym topicu gdzie szukalem nie znalazlem konkretnej i jednoznacznej wypowiedzi - maja byc czy nie... i dalej nie mam pojecia
    jezeli nalepie zaslepki - czy ktos przy sprawdzaniu (np. diagnosta) nie kaze mi uzyc sprysku zeby zobaczyc czy dziala??
    p.s. dzieki wszystkim co sie wypowiedzieli ( i wypowiedza ) za pomoc
    www.nissantech.pl

    gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!!

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez asmo666
    sprawa 3 - nastepujacy po swiatlach montaz spryskow - szukam na allegro i szukam i ciezko jest wiec mysle czy nie podszedlby sprysk z innej audicy albo innego auta z tym ze tu pewnie pojawia sie problem pompki - tez mam tu dylemat
    np. golf 4
    4- czy wtyczki w lampach xenon (przetwornicy) maja identyczny uklad kabli jak i w lampie zwyklej??
    maja
    Cytuj Oryginalnie napisane przez asmo666
    no i gdzie podpina sie silniczek do poziomu reflektora w zaleznosci od obciazenia, bo samopoziomowanie to kompletny bezsens i tego robic nie bede
    chyba chodzi ci o czujnik obciazenia auta ktory umieszcza sie gdzies w tylnich partiach auta.(albo i dwoch - przod+tyl-- wystarcza jeden z tylu)
    wyglada to tak:



    moze zobacz jeszcze tutaj: http://www.a3-club.net/forum/zainsta...ony-vt611.html

  7. #7

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez asmo666
    w zadnym topicu gdzie szukalem nie znalazlem konkretnej i jednoznacznej wypowiedzi - maja byc czy nie...
    http://a3-club.net/forum/-164-stacja...ny-vt1896.html

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Hanluk czyli mozna zrobic tak zeby lampy sie same poziomowaly dzieki temu czujnikowi??
    powered by CompSPORT

    maly ale wariat w-wyrcy r-rycy c-cescy
    "Wariat drogowy jest w kazdym z nas, nie pozwol by kierowal Tobą...."

    http://www.cuddruk.pl/

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Möhnesee
    Auto
    Audi A8 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    jasne ze mozna...
    trzeba bylo zagadac na spocie to bym ci pokazal jak to dziala.

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    myslalem ze to bardziej skomplikowane drogi taki czujnik???
    powered by CompSPORT

    maly ale wariat w-wyrcy r-rycy c-cescy
    "Wariat drogowy jest w kazdym z nas, nie pozwol by kierowal Tobą...."

    http://www.cuddruk.pl/

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •