Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: jaki kanał za naszymi granicami? czy mozna uzywac w A,CZ, CH

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny jaki kanał za naszymi granicami? czy mozna uzywac w A,CZ, CH

    jak w temacie, jade w piatek na narty i jade przez czechy, austrie, szwajcarie.... jak tam jest z CB, mial ktos jakas nieprzyjemna sytuacje w zwiazku z antenka? na jakim kanale sa Polacy? 21 jak w niemczech?

  2. #2
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    w austrii albo w szwajcarii wogole nie mozna uzywac cb. sprawdze dokladnie zaraz.
    napisz na pw kiedy i gdzie jedziesz ja ruszam do wloch, dokladnie w rocznice stanu wojennego
    Dodano:
    "W Austrii legalnie dopuszczone są wyłącznie radyjka jednostandardowe, wyłącznie 40 podstawowych kanałów (26.965-27.405MHz), wyłącznie FM. Jeżeli radio ma cokolwiek innego, np. możliwość pracy w AM, w '0', na innych czterdziestkach lub moc większą niż 4W, wówczas jego wwóz i używanie jest zabronione. Posiadam w tej sprawie oficjalne pismo z austriackiego ministerstwa. Jeżeli chcesz się zapoznać, podaj adres e-mail na PW, to Ci prześlę. To jednak teoria. W praktyce kuzyn i inni normalnie pomykają przez Austrię, normalnie rozmawiają na 28, AM, '0' i nikt się nie czepia." cb-radio.pl
    Dodano:
    "Szukałem po forach informacji na temat szwajcarii i w końcu wysłałem maila z pytaniem do BAKOM (czyli ichsiejszego urzędu ds. telekomunikacji) i dostałem odpowiedź.

    W Szwajcarii jak najbardziej może używać CB radia zgodnie z normami UE ale wymagana jest licencja. Możną ją po prostu wykupić np. poprzez ich stronę internetową ( https://www.elicensing.ad...c/newLicense.do )

    Koszt: 65 fr. jednorazowej opłaty za licencję
    75 fr. corocznej opłaty " cb- radio.pl

    ciekawe jak w praktyce sam opowiadales ze szwajcarzy do najbardziej wyrozumialych nie naleza
    Ostatnio edytowany przez momo - 03-12-08 o 00:40 Powód: Automatyczne łączenie postów

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    ale z CB nigdy nie jezdzilem! zawsze moge powiedziec ze nie uzywam, ze mam wylaczone czyli na jakim kanale zagranica? 28? w niemczech na 21 sie jezdzi z tego co pamietam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •