Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 42 z 42

Temat: Sprzęgło, dwumas, czy skrzynia ?

  1. #41

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Drgania przy ruszaniu i wysoko biorące sprzęgło po wymianie dwumasy wraz ze sprzęgłem to normalne? komplet Sachsa(docisk wysprzęglik itd wszytko wymienione)robił to mój wujo mechanik więc na pewno się do tego przyłożył. Zrobiłem ponad jeden tysiąc z tymi objawami, myślałem ze mu przejdzie ale dalej to samo co to może być? Może to być wada jakiegoś z elementów zestawu? Auto z 2007r 2.0 tdi bmm

  2. #42

    Data dołączenia
    Jun 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny [8P] Luzy na poszczególnych biegach

    Cześć wszystkim. Piszę z problemem luzów słyszalnych na 4 pierwszych biegach. A mianowicie...

    Podczas ruszania nic się nie dzieje. Jadąc bez naciśniętego pedału gazu, naciskając go i puszczając są wyczuwalne tak jakby luzy (jeden pojedyńczy tak jakby napęd nie nadążał za silnikiem, jakkolwiek to nie brzmi). Im wyższy bieg, tym mniej jest to odczuwalne. Całe zawieszenie sprawdzone i jest w bdb stanie. Poduszki wymienione oprócz tej silnika. Ktoś ma jakiś pomysł? Sprzęgło z dwumasą nie ślizga się ani nie hałasuje. Vcds'em sprawdzałem czujnik sprzęgła niby reaguje, lecz ja go nad sprzęgłem nie widzę. Tempomat działa, ale też czuć na nim te luzy, ale mniej. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Dodam, że sprzęgło od góry ma jakieś kilka cm luzu i zaczyna działać dopiero od jego 1/4 wysokości.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •