Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 42

Temat: 1.8 na 1.8T warto?

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Silver
    Co do mojego chipa, to chyba on jednak dziala bo kiedys rozbujalem sie do 210km/h na prostej a wg. danych technicznych 1.8 poleci max. 202km/h.
    Wlacz sobie kiedys predkosc na climatronicu to zobaczysz roznice ile zawyzaja zegary. Przy predkosciach rzedu ~200km/h to moze byc nawet kilkanascie km/h (jeszcze zalezy czy masz fabryczny rozmiar opon albo odpowiednie zamienniki - tzn czy sie srednica kla zgadza z fabryczna)

  2. #22
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Silver
    Co do mojego chipa, to chyba on jednak dziala bo kiedys rozbujalem sie do 210km/h na prostej a wg. danych technicznych 1.8 poleci max. 202km/h.
    Wlacz sobie kiedys predkosc na climatronicu to zobaczysz roznice ile zawyzaja zegary. Przy predkosciach rzedu ~200km/h to moze byc nawet kilkanascie km/h (jeszcze zalezy czy masz fabryczny rozmiar opon albo odpowiednie zamienniki - tzn czy sie srednica kla zgadza z fabryczna)
    Climatronic tez sie nie zgadza....Najlepiej zmierzyć GPS´em

  3. #23

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin / Turek
    Auto
    a4 2.8 quattro / bylo a3 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Silver
    Spoko. Choc na twojego dieselka napewno bym sie nie zamienil . Tak szczerze to chyba zrezygnuje z jakiegokolwiek rasowania silnika, choc 140KM w sumie tez daje rade . Lepiej odlorzyc te pieniadze na nastepne auto. Co do mojego chipa, to chyba on jednak dziala bo kiedys rozbujalem sie do 210km/h na prostej a wg. danych technicznych 1.8 poleci max. 202km/h.
    heh poczekaj niech moja maszynka dostanie wirusa... to wyplujesz jeszcze te słowa ,że nie chciał byś diesla A tak na poważnie to mi sie wydaje ,że jak ktos robi duże przebiegi tak jak ja po 200-300 km dziennie to diesel wcale taki zły nie jest Pamiętasz 400 km na pełnym baku ? Do zobaczenia przy dystrybutorze

    Łukasz
    A3 TDI sprzedane

  4. #24

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Silver
    Co do mojego chipa, to chyba on jednak dziala bo kiedys rozbujalem sie do 210km/h na prostej a wg. danych technicznych 1.8 poleci max. 202km/h.
    Mamy te same silniki i uwierz mi ze licznikowo mozna poleciec spokojnie 220... tyle ze licznikowo, na climatronicu wtedy jest okolo 205

  5. #25
    Silver's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Turek ->okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ghost1717
    heh poczekaj niech moja maszynka dostanie wirusa... to wyplujesz jeszcze te słowa ,że nie chciał byś diesla A tak na poważnie to mi sie wydaje ,że jak ktos robi duże przebiegi tak jak ja po 200-300 km dziennie to diesel wcale taki zły nie jest Pamiętasz 400 km na pełnym baku ? Do zobaczenia przy dystrybutorze

    Łukasz
    Ale za to jakie to bylo 400km . A juz nie przesadzaj ze tyle jezdzisz, bo jakos nie moge cie namowic zebys zaczal jezdzic do... wiesz gdzie . Co do diesli to moze i nawet sobie na przyszly samochod sprawie tylko to by musialobyc od 3.0TDI wzwyz. Zreszta boje sie kupowac starego diesla z duzym przebiegiem . Co do licznika to raczej stawialbym ze moze co nieco zanizac bo mam zalozone opony 225/40 na felgach 18.

    Do Reganda: A moglbys mi napisac jakie maksymalne predkosci osiagasz na poszczegolnych biegach? W moim wypadku wyglada to tak 1:60km/h 2:100km/h 3:140km/h 4:180km/h 5:210km/h

  6. #26
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    225/40/18 Jaki byl orginalny rozmiar?Wylicze ile roznicy to robi.Mam ten sam rozmiar i licznik pokazuje mi 270kmh.GPS juz tylko 256kmh.

  7. #27
    Silver's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Turek ->okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Nie jestem pewien, ale fabrycznie maja chyba 195/65/15.

  8. #28
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    50 km/h -49,8
    100 km/h -99,6
    150 km/h -149,4
    200 km/h -199,2
    250 km/h -249,0

    Po lewej na orginalnych wskazywana predkosc,po prawej na 225/40/18.Bardzo mala roznica.

  9. #29
    Silver's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Turek ->okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    A tak z ciekawosci, jaka jest moc twojej S3? Chyba wiecej niz fabryczne 210KM?

  10. #30
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Silver
    A tak z ciekawosci, jaka jest moc twojej S3? Chyba wiecej niz fabryczne 210KM?

    ca.270PS.Fabrycznie byly 225

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •