Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: Licznik, problem z kontrolkami oraz wskazaniami.

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rabka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny Licznik, problem z kontrolkami oraz wskazaniami.

    Witam,

    Mam problem prawdopodobnie z licznikiem i jego wskazaniami. posiadam A3 2002 i wskazniki od temp jak i od stanu paliwa nie spadaja na "0" tylko zaczynaja swoj pomiar ok polowy, tak ze temp zamiast na 60 stop zatrzymuje sie niemalze na 120 a gdy zatankuje paliwo na full to wskazowka wyhodzi daleko poza zakres. Nastepny problem to brak sygnalizacji kontroli od systemu ASR. Kolejnym problemem jest Kontrolka ok sys hamulcowego mianowicie (O)<< cos takiego w zółtych barwach, mimo to ze w samochodzie zostaly wymienione klocki wraz z tarczami kontrolka nie gasnie. Jezeli mogl by mi ktos posiwecic swoj czas i pomoc w jaki kolwiek sposob bylbym bardzo wdzieczny. Z góry dziekuje i pozdrawiam Artur.

  2. #2

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kutno/Poznan
    Auto
    BMW 325iS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Kolejny temat z licznikiem, zaczelo mrozic i liczniki szwankuja, zapewne kolejny licznik jaggera.
    A wiec pierwsza rzecz-zegarki nie dzialaja poniewaz procesor za to odpowiedzialny szwankuje i pojezdzisz z nim jeszcze troche pewnie, ale kontrolki beda dzialac tak jak dzialaja, nie da sie ich wyskalowac ani nic z tych rzeczy, wiem mialem to samo.

    Następna sprawa-klocki, moze kupiles klocki bez czujek, tzn ja jak kupowalem klocki to musiałem poprosic o klocki z jak to nazwaliśmy "komputerem" moze w tym problem Ale nie wiem czy to akurat ma jakis zwiazek z tym

  3. #3

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rabka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zgadza sie licznik jaggera... Czyli jedyna mozliwosc to wymiana liczki na nowy ?

    Co do klockow to nie umiem powiedziec czy byly one z "komputerem" jedyne co wiem klocki jak i tarcze byly z ate

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wieliczka
    Auto
    Audi 02"
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    fakt to licznik procek pada zacznie coraz więcej szalec kontrolki i obrotomierz, albo nowy licznik albo moza spróbowac procesor nowy taniej wychodzi.

  5. #5

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rabka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ok, a moze jest ktos zorjentowany czy na terenie malopolski znajde jakas pomoc w tej sprawie i ewentualnie jaki to jest koszt ? Z gory Dzieki

  6. #6

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kutno/Poznan
    Auto
    BMW 325iS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Podobno ok. 400zł ale wydaje mi sie, ze ilu "szpecow" tyle roznych kosztów. Wiec musisz znalezc jakiegos "VAG-owca" i z nim porozmawiac w tej sprawie

  7. #7

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sejny
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ja za wymian? procesora p?aci?em 400 z?. Ale fakt ilu fachowc?w tyle cen. Mo?esz sprobowa?: http://www.allegro.pl/item496397817_...r_naprawa.html

    Jak dzwoni?em do kolesia to nie chcia? powiedzie? co z nimi robi ale my?l? ze tylko dlatego ze umie naprawi? i chce zarobi?.

    Albo musisz poszuka? elektronika - magika kt?ry Ci to zrobi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •