Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Concert III a wbudowane złącze USB

  1. #1
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny Concert III a wbudowane złącze USB

    Hej,
    Od niedawna mam S3 8P z wbudowanym złączem USB z radyjkiem jw.. Wszystko fajnie, ale urządzenie jest wykrywane po prostu jako zmieniarka zewnetrzna i jestem z tego średnio zadowolony.
    Mianowicie po wybraniu źródła, widzę na wyświetlaczu CD 1 do CD 6. Jest to pierwszych 6 katalogów z muzyką w pendrivie (w katalogu głównym). Kiedy wcisnę przycisk żądanego katalogu, to odtwarzają się poszczególne piosenki w kolejności alfabetycznej. Dla każdego utworu pojawia się podczas odtwarzania po prostu TRACK XX (bez żadnych ID3-tagów, czy nawet nazwy pliku, ale to już pół biedy). Teraz mam 2 problemy:
    - szybki skok do konkretnej piosenki (przy 20 utworach to nie problem, ale przy 200-300 na katalog, jak u mnie, to już cholernie dużo kręcenia)
    - dostęp do katalogów poza pierwszymi sześcioma - to by mogło częściowo rozwiązać poprzedni problem.

    Dodatkowo funkcja shuffle (MIX) działa, delikatnie mówiąc, kiepsko - funkcja ta obsługuje tylko kilkadziesiąt utworów (z 1500 na pendrivie), poza które to utwory nie wychodzi. Wygląda to tak, jakby pseudolosowość została opracowana wg złego algorytmu.

    Ma ktoś jakiś pomysł, jak to rozwiązać? Bo w najgorszym wypadku zostaje AUX i jakiś mały odtwarzacz MP3...
    Ostatnio edytowany przez uzx - 20-12-08 o 18:50

  2. #2
    eject's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    sprawdz na innym pendrive o mniejszej pojemnosci moze w tym tkwi problem
    A3

  3. #3
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    W sumie może to być jakoś powiązane - to jest Sandisk Cruzer 16 GB, niehomologowany przez Audi. Spróbuję.

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)

    Domyślny

    Cześć,
    problem tkwi w zapisie folderów na pendrivie, mianowicie może być ich maksymalnie 6 i muszą być zapisane w formacie CD01 - CD06. Kolejnym problemem może być fakt, że niektóre zmieniarki cyfrowe obsługująmaksymalnie 99 utworów w każdym katalogu.
    Pozdrawiam!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •