Pokazane rezultaty 1 do 10 z 65

Temat: problem z biegami

Threaded View

  1. #34

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    WItam
    Wczoraj wydarzyła się bardzo dziwna sprawa z moją skrzynią (audi a3 1.6 AKL 97r.).Wiec tak, wjechałem do siebie na podwórko, wszystko było wporządku. Poźniej posiedziałem chwile w samochodzie z kolegą i jak rozmawialiśmy bawiłem się biegami na wciśnietym sprzęgle.

    Poźniej postanowiłem przestawić samochód i nie mogłem wrzucić ani wstecznego ani jedynki. W końcu z użyciem siły udało mi się wrzucić wteczny ale aż zazgrzytało i ruszyło samochodem no i potem cofnąłem,wszytko okej. Następnie postanowiłem wrzucić jedynkę, też z użyciem siły udało się ale nie było zgrzytu, potem w ruchu 2,3,4,5 wchodzą płynnie.

    Sprzęgło nie bierze przy końcu, tylko normalnie. Na zgaszonym silniku jak uda się wrzucić jedynkę to reszta wchodzi elegancko i można potem wrzucać każdy bieg płynnie (Ale tylko na zgaszonym silniku )

    Dziś mam prowadzić do mechanika, jak myślicie co to może być ? Samochód kupiłem miesiąc temu a już wsadziłem w niego 1,5k, teraz jeszcze kolejny wydatek...


    @edit: Jadąc do mechanika (odpaliłem na jedynce) biegi uległy naprawie... Teraaz jest tak samo jak było wcześniej. Mechanik nasmarował wybierak sprawdził stan skrzyni i mówi że nic tam nie widać. Jak myślicie co to mogło/może być ?
    Ostatnio edytowany przez Miskek19 - 12-03-16 o 09:52

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •