Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: Kolizja Mojej A3 ;(

  1. #11
    thomi's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Maz
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja tez czytam czytam i nie kumam z tym zajechaniem i mandatem ale nie ważne... jak już przyjedzie rzeczoznawca dobrze by było jeżeli chcesz brać pieniądze do ręki żebyś był zorientowany ile to będzie kosztowało bo jak wypłacą sieke to już ich nie będzie interesowało z drugiej str jak wyceni Ci taniej a masz opcje "warsztat" to wstawiasz go oni robią a różnice wypłacają jak rachunki przedstawisz musisz przekalkulować co się bardziej opłaca w twoim przypadku

  2. #12

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzebie
    Auto
    Audica
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Jechałem 2-pasmówką w Jastrzębiu , dojezdzajc do ronda ( jechałem 70-80km/h prawym pasem- był pusty) nagle 10m przedemną polonez jadac lewym pasem około 40-50kmh zjezdza na moj pas włancza kierunkowskaz i od razu na moj ps, wiec ja uniknąć kolizji zjezdzam na jego lewy pas uderzyłem w jego lewy tylni bok, obruciło mni ei jeszcz ebokiem rabłem bu tez w tył, no tak , kolo od razu zatrzymal sie, stad wieksze straty u mnie. Policja stwierdzila ze miałem zaduza szybkosc, wiec to mi sie to nalezy, ale ja mam swiadkow ktorzy mowia tak jak ja , mialem pusta droge do ronda (mijam rondo prawym pasem, ktory zjezdza w odbicie). Ale chcac uniknac włoczenia sie po sadach przyjąłem mandat, wiedzac ze mam AC! Gdyby mi dali duzo wiekszy mandat oczywiscie nie godze is ei ide z tym do sadu.
    Audi 8L 1.8T ___POEZJA___

  3. #13
    tomek_cichy's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Jak dla mnie to bzdety... Jeżeli ktoś zmienia pas ruchu to musi ustąpić pierwszeństwa uczestnikowi ruchu znajdującemu się na tym pasie...
    Ustąpić pierwszeństwa: Powstrzymać się od ruchu jeżeli ten ruch mógłby spowodować istotną zmiane prędkości drugiego kierującego, zmianę pasa ruchu lub zmianę kierunku jazdy a w przypadku pieszych przyspieszenie lub zwolnienie kroku...
    Nie ma tu nic o prędkości...
    Więc odwoluj się. Po co tracić zniżki z OC i AC? No i mandat...

  4. #14
    ernius's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koronowo
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    I wez pod uwage to jesli policja stwierdzila ze miales za duza predkosc to niektore ubezpieczalnie zanizaja wycene i maja to w swojej umowie. Druga sprawa po czym policja stwierdzila ze miales za duza prekosc?

  5. #15
    siwylbko's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LbKo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Policjanci widzieli w jakim stanie jest twoj i tego kolesia samochod, zmierzyli jakies slady hamowania to mozna sie domyslec jaka miales predkosc no i chyba jasne jest ze wg. prawa dojezdzanie do ronda z predkoscia jakies 80km/h nie jest dobre. Poszedl bys do sondu to raczej bys nie wygral. Czekaj jak przyjzdzie koles z ubezpieczenia i ile tobie zaproponuje jesli cena tobie nie przypasi to niech biora samochod i go sami robia. Kazdy ubezpieczyciel ma wyznaczone punkty naprawy i tam prowadzisz samochod, tylko jak wezmiesz gotowke to sobie mozesz naprawiac gdzie chcesz.

    Lipa ze ten tylni blotnik oberwal...

  6. #16
    phil's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krakow
    Auto
    Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    moja rada jest taka aby odstawic samochod do warsztatu,w ktorym bedziesz robil samochod i umowic sie z rzeczoznawca aby przyszedl na ogledziny do tegoz warsztatu. Nie zawsze widac wszystkie uszkodzenia,wiec najlepiej jakby auto bylo rozbierane przy gosciu. Ja w ten sposob uzyskalem wyzsze odszkodowanie o jakies 2-2,5 tys zł.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •