Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 129

Temat: odblaski w drzwiach zamiana na lampki

  1. #101
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    000 979 009 E / N 907 647 01 do przewodu 0,5 mm2
    000 979 164 E / 61 13 1393724 do przewodu 0,75 mm2
    Z oznaczeniem EA to pozłacane wtyki stosowane głównie do połączeń systemów bezpieczeństwa biernego.

    Dodatkowo robię to wszystko na ledach - pytanie czy nie będzie notował błędu.
    Ja oświetlenie przy wysiadaniu mam na LEDach.

    19 masa, ale ten już pewnie jest.
    Może akurat nie być, ale jak i tak będziesz prowadził od wtyczki to nie problem będzie poprowadzić kolejny.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  2. #102

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Bardzo Ci dziękuję. O LEDy pytałem bo sam robię z LED super flux 5mm na uniwersalnej płytce.wykorzystując same szkła lampek bo tylko to miałem bez wiązek które też muszę zrobić sam Jak skończę cały projekt to umieszczę link do pdf.

  3. #103

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Cześć. Mam pytanko założyłem dziś w lewych tylnych drzwiach podświetlenie klamki i lampkę ostrzegawcza drzwi tył i zakodowalem - działa . I tu pytanie czy lampka podświetlenia klamki zawsze świeci jak tylko otworzy się centralny zamek w aucie i gaśnie jak się zamknie czy np można to zaprogramować że wł światła to się dopiero zapala a jak wył to gaśnie np z postojowymi światłami.
    Dziękuję

  4. #104
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Działa przy załączeniu świateł pozycyjnych i w ogóle jak aktywne są podświetlenia przycisków (zacisk 58s), które można kontrolować pokrętłem podświetlenia jak i przy otwieraniu centralnym zamkiem. Tyle, że te podświetlenie to jest na tyle słabe, że czy ono świeci czy nie to większej różnicy nie robi.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  5. #105

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    To u mnie wychodzi że działa praktycznie cały czas. Czyli przychodzimy do auta otwieramy centralny zamek klamki się załączają i jeśli nie włożymy kluczyka do stacyjki to świecą aż centralna elektronika nie wyłączy całości czyli 15-30 min zależy jak kto ma ustawione. Jeśli kluczyk jest w stacyjce i auto uruchomione klamki świecą cały czas nie zależnie od włącznika świateł - mogą być wyłączone.

  6. #106
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Jutro sprawdzę jak to jest u mnie dokładnie z tym.
    Sprawdź u siebie jaką masz zależność z oświetleniem klamki do styku 58s jak i oświetlenia wewnętrznego.
    To są bloki mierzone do sterownika kierowcy. W tylnych drzwiach będzie to wszystko w grupie 4.


    [EDYCJA]
    A więc u mnie jest tak.
    Przy pozycji 0 lub AUTO za dnia (czujnik deszczu i światła) nie świecą mi się klamki, gdy dam na światła pozycyjne [Styk 58] to po aktywacji styku 58s (podświetlenia przycisków) klamki świecą się już cały czas nawet jak powróci się do pozycji wyłącznika 0. Gasną dopiero wtedy jak zamknie się centralnym zamkiem.
    Ostatnio edytowany przez BuX2 - 01-02-22 o 14:38
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  7. #107

    Data dołączenia
    Dec 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4T CAXC

    Domyślny

    Wklejam link do zdjęć z bloku pomiarowego w prawych tylnych drzwiach u mnie, jak byś BuX2 mógł zerknąć i coś podpowiedzieć.
    Dzięki.
    https://drive.google.com/drive/folde...waWQ34CyYm0ihS

  8. #108
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Prywatny jest ten link.
    Patrzyłem teraz u siebie w nocy jak to działa. Działa tak samo jak za dnia, czyli w pozycji 0 przełącznika świateł nie świecą mi się podświetlenia klamek. Jak dam na AUTO to oczywiście zapalają się mijania (Xenony w moim przypadku) i aktywowany jest styk 58s i światła pozycyjne.
    Znowu ten sam schemat. Aktywacja styku 58s powoduję, że przy wróceniu znowu na pozycję "0" nadal świeci podświetlenie klamek.
    Pytałem kolegi co ma poliftową wersję jak to u niego jest i mówi, że jest tak jak u ciebie. Świecą cały czas bezsensownie nawet na pozycji 0.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  9. #109
    damian_7331's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Panowie może lepiej podpiąć w poliftach pod podświetlenie przestrzeni nóg (pin 50 kostka b). U siebie jak dam na pozycyjne/mijania to świeca mi nogi więc i klamki może by z tego pociągnąć.
    A3 8P 2.0T CCZA 221HP, Q, DSG, RM 2010 by damian_7331
    https://www.a3-club.net/forum/showth...by-damian_7331

  10. #110
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Raczej to już tylko dyskusja o tym jak to działa a nie problem, który trzeba rozwiązać.
    Podświetlenie klamek jak się ich nie zmodyfikuje diodą to są tylko żartem. Moja 20 letnia wieża Hi-fi ma lepsze do dziś podświetlenie przestrzeni na kasety niż to co w tych klamkach. Puszczanie przewodów listwami, potem przelotkami w drzwiach dla tego marnego światła jak dla mnie mijałoby się z celem. Lepiej już wziąć w takim razie od podświetlenia przycisków podnoszenia szyb, bo tam to już powinno być definitywnie wtedy gdy styk 58s jest aktywny, bo coś mi się wydaję, że w tych poliftach jest z tą klamką jak jest ze względu na styk 58st, który aktywowany jest m.in. zestykiem w zamkach drzwi.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •