Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 87

Temat: Allegro\Ebay - sprzedawcy, których nie polecamy

  1. #41
    bartas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    UWAGA oszust sprzedaje uszkodzone elementy jako idealne ja sie nabra?em na zderzak kt?ry mia? byc gotowy do za?o?enia a si? na z?om tylko nadaje koles idzie dalej w zaparte ze wg niego jest idea?
    nik z allegro
    bryki_vw6
    a tu jego aukcje
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23877443
    1.8T - K03s inside - Sprzedane
    1.4TDI - dupowóz
    2.0TDI CR - Sportback

  2. #42
    strzalaraf's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Bmw 635CSi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    UWAGA na sprzedawce allegro GRUBYIRAS http://moto.allegro.pl/vw-golf-6-gti...210401232.html
    Kupi?em u niego alufelgi do golfa rzekomo nowe i 100% oryginalne. Jak sie w domu okaza?o opony juz na nich by?y wi?c nie nowe i 3 sztuki DECASTAL made in china i jedna wyglada na orygina? RONAL made in mexico. Jutro dzwonie do goscia i niech sie t?umaczy.

    18.03.12 Ciekawa sprawa si? okaza?a z tymi felgami wyglada ?e wszystkie s? oryginalne ale sa z r??nych partii i wysz?y z r??nych fabryk a sprzedaj?cemu si? pomiesza?y. W serwisie vw potwierdzili ?e te same felgii wychodz? z r??nych fabryk ale najwa?niejsze ze maj? wybite nr. vw i nie wa?ne gdzie produkowane jako?? jest ta sama. Ale i tak wymienie tak ?eby mie? felgi z jednej fabryki.
    Ostatnio edytowany przez strzalaraf - 18-03-12 o 10:51

  3. #43
    Nato's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    45/11/8
    Auto
    Passat CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CBBB
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    uwaga na usera autobach , sprzedaje uszkodzone części, 400zł wywaliłem w błoto.

  4. #44
    Uciszacz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dobre Miasto
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    michal11221 - pan z forum.
    Nie chciałem wystawiać negatywnej opinii, ale inaczej się nie da.
    Zamówiłem u niego licznik, pół fis. Odebrałem, zapłaciłem. Wszystko ok. Do elektryka... dwa dni się z nim bawił, żeby cokolwiek z tego licznika było. Zrezygnował.
    Ani go rozkodować, ani zakodować do tego jakoś dziwnie reaguje. Ciach pach, odsyłamy licznik do michal11221 po czym owy pan stwierdza, że to nie jego licznik !!
    Żebym mu kasę oddawał !! Jako podpora mojej wypowiedzi mogę podjechać do Olsztyna do któregoś z forumowiczy i pokazać, że mój licznik dalej jest ... do wymiany.
    Nie polecam robienia z nim interesów ponieważ na początku wszystko ładnie, a jak już coś nie działa to klnie że to wina kupującego.
    O teraz już chce chociaż 150zł żebym mu oddał... już nie całą kwotę. Czy wam to nie śmierdzi wkrętem?
    michal11221 Pstrokonie 98-161 Zapolice
    Numeru domu, imienia oraz nazwiska nie podam ... bo byłoby to chyba karalne.
    Pozdrawiam !
    - >
    Było 1.6 AEH jest 1.9 TDI ASZ

  5. #45
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    No kupiles licznik, twoj elektryk przy nim podlubal w sumie to nie wiadomo co i na koncu chcesz oddac. Tez bym nie przyjal Ci zwrotu jak by ktos w nim dlubal i nie byl w takim stanie w jakim wyslalem.

  6. #46
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    ok tylko jeśli komuś sie wciska że licznik jest sprawny a okazuje sie że jest całkiem inaczej to też nie halo
    z drugiej strony jeśli twój elektryk nie potrafił zakodować licznika trzeba było poinformować o tym sprzedającego i go odesłać a nie grzebać i próbować naprawić
    wina leży po oby stronach, uroki kupowania części używanych no ale tak juz jest

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  7. #47
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    ok tylko jeśli komuś sie wciska że licznik jest sprawny a okazuje sie że jest całkiem inaczej to też nie halo
    z drugiej strony jeśli twój elektryk nie potrafił zakodować licznika trzeba było poinformować o tym sprzedającego i go odesłać a nie grzebać i próbować naprawić
    wina leży po oby stronach, uroki kupowania części używanych no ale tak juz jest
    Owszem, zgadza sie. Ale jak cos jest nie halo to nie probuje naprawiac tylko odsylam.

  8. #48
    Uciszacz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dobre Miasto
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zapewniał mnie, że jest ok więc dałem zielone światło dla elektryka. Porozkręcał i zobaczył że licznik w środku jest rozjechany (z auta powypadkowego). Nie działał poprawnie. Chciałem naprawić coby nie robić problemu. Nie dało się. Odesłałem, a koleś mi dalej wkręca że działał i mu odesłałem zły licznik. Po prostu, nie polecam tego Pana. Jak się coś sprzedaje, to sprawdza się dokładnie żeby właśnie czegoś takiego nie było. Pozdr.
    - >
    Było 1.6 AEH jest 1.9 TDI ASZ

  9. #49
    pingugru's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mielec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Euro eko gliwice, kupilem halogeny, ktore okazaly sie nie pasowac do poliftowej a3, oddeslalem halogeny, sprzedawca nie ma zamiaru ich wymianic, bo jak twierdzic wyslalem je na zly adres, a adres pod ktory jej wyslalem jest adresem gdzie ma zarejstrowana firme, smieszny czlowiek.
    Bierz ile możesz, niczego nie oddawaj

  10. #50
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    VW GOLF 6 GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    30 razy

    Domyślny

    http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=21315449
    intercmg, Pawe? W. z Mogilna, ko?c?wka telefonu 265.

    Uwaga, zalecam zdecydowan? ostro?no??! Zakupione klamki do Mercedesa po pierwsze pochodz? z anglika, a po drugie nie nadaj? si? do za?o?enia nigdzie ze wzgl?du na stan wizualny, porysowane, jedna natomiast posiada 4 centrymetrowe "przeszorowanie" ze ?ladami gumy, nie du usuni?cia w ?adnej spos?b. Dodatkowo ?adnej ch?ci polubownego za?atwienia sprawy. NIE POLECAM!

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •